Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lehet valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Idén végzek a gimnáziummal és van egy lány osztálytársam, akibe már egy ideje bele vagyok zúgva. Az utóbbi időben sokat beszélgettünk és nagyon jókat nevetett a vicceimen, meg mostanában sokszor kereste a társaságom én is az övét. Végre vettem a bátorságot és megkérdeztem, hogy van e kedve velem találkozni kettesben, és igent mondott. Viszont most még nagyon sokat kell tanulnia érettségi miatt (mivel ő a legjobb tanuló az osztályban), meg jövő héten fog nyelv vizsgázni, úgyhogy még nem tudja, hogy mikor ér rá, de mondta hogy valamikor majd összehozunk valamit. Szerintetek jók az esélyeim nála?
2016. máj. 18. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát mivel adott értelmes indokot szerintem kivárhatod, nekem általáva indokot se adnak csak nem írnak vissza hetekig az rosszabb hidd el, már a hajam kitéptem a sok hülye lánytól
2016. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!