Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vált ki a nőkben kisebbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vált ki a nőkben kisebbségi érzést, ha randin kiderül az, hogy a férfinak van diplomája, a nőnek pedig nincs?

Figyelt kérdés

#nő #érzés #kisebbség #randi diploma
2016. máj. 16. 12:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-es jól mondod. Egy phds meg professzor már visszafogott, mert tudja hogy sok mindent nem tud.


(kivéve aki nem. Hallottam én már allamvizsgán tanárt, aki mem a saját területéről beszélt, és butaságot mondott, úgy adva elő hogy a diák tudja rosszul. Nah az ilyen gáz.)

2016. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36%
Azért, mert a nők jellemzően felsőbbrendűnek gondolják magukat, és nem tudják elviselni, hogy egy férfi bármiben is több legyen.
2016. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha kiderülne, hogy a férfinak diplomája van. Nekem egy felsőfokú szakképzésem van, amivel nem tudtam elhelyezkedni. Nem érzem magam attól hátrányban, hogy nem jártam egyetemre. Szerettem volna, de nem találtam olyan szakot, amit szeretnék csinálni egy életen át. Igaz nem irodán dolgozok 8-fél 5ig, hanem egy gyárban, de tisztességesen megkeresem azt a pénzt, ami nekem kell és nem érzem magam rosszul azmiatt.
2016. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!