Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vált ki a nőkben kisebbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vált ki a nőkben kisebbségi érzést, ha randin kiderül az, hogy a férfinak van diplomája, a nőnek pedig nincs?

Figyelt kérdés

#nő #érzés #kisebbség #randi diploma
2016. máj. 16. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még nem találkoztam olyannal akit ez zavart volna
2016. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért mert a férfi kérkedik vele és ez rosszul esik a nőnek,de ez fordítva is igaz.
2016. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kivált, lehet csak te érzed így, mert titkon mégis lenézed a másikat.

Nekem 2 diplomám van, sosem toltam a másik arcába.

24/N

2016. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a férfiakban miért vált ki?
2016. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Bennem azért, mert valószínűleg többet keres könnyebben mint én, és ezáltal úgy érzem, hogy nem tudok sosem megfelelni ill. egyenlő félként jelen lenni egy ilyen kapcsolatban.

30/N

2016. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Bennem azért, mert valószínűleg többet keres könnyebben mint én, és ezáltal úgy érzem, hogy nem tudok sosem megfelelni ill. egyenlő félként jelen lenni egy ilyen kapcsolatban. "

Pontos igy van ez akkor is ha a nő diplomás a ferfi meg nem.

2016. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, ugy ertem, hogy ha a nő diplomás akkor meg a ferfi gondolja azt amit leirtál, h nem érzi majd magat az ember egyenrangunak a dontesekben és a parkapcsolatban.
2016. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert a diplomások nagy többsége nagyképü, akiknek nincs doliplomája alsóbbrendünek érzi magát, persze ettől még nem kevesebb.
2016. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
:-D szval, diplomája
2016. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

#8

Valójában a diplomások nagy része nem nagyképű, mert a diplomával gyakran jár együtt az az érzet, hogy "minél többet tanultál, annál inkább érzed, milyen keveset tudsz", így aztán nem nézik le azt, akinek nincs felsőfokú végzettsége. A középfokú végzettségűek kisebbrendűségi komplexusából adódó öngerjesztő folyamat ez inkább. Én gyakrabban tapasztalom inkább azt, hogy nálam alacsonyabb végzettségű emberek néznek le engem, mert én biztos nem tudok dolgozni.

2016. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!