Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoval van egy gyönyörű lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoval van egy gyönyörű lány aki egy pultban dolgozik. Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés

De sajnos nem olyan a hely, hogy oda lehessen ülni a pulthoz és beszélgetni vele... A kollégája hozza ki amit rendel az ember szóval ekkor sincs esély... Hozzá teszem a kvzóban rendszerint sokan vannak... Vmi jó terv kene...

Vhogy magamra kéne hívni a figyelmet( na nem csak a szemezésre gondolok)


2008. szept. 24. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! a pultosokkal nagyon nehéz, mindenki próbál velük flörtölni meg beszélgetni, úgyh sztem fel se veszik már a közeledéseket! Sztem úgy tudod felhívni magadra a figyelmet h mindig mosolyogsz, kérsz vmi extrát mindig, köszönsz a szemébe nézve, jól jattolsz neki...
2008. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy egyik este maradj zárásig és utána próbálkozz...
2008. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1 valaszra: Igen ez igaz,de mivel itt a pultos nincs kapcsolatban a vendégekkel, igy nem nagyon probálkoznak nála, a pincérek szolgálnak ki és őnáluk is kell fizetni!

Mosolygás meg van meg a jattolas is, ha bemegyek mindig mélyen a szemébe nézve köszönök és közben próbálok csábító mosolyt vágni :)

2008. szept. 24. 18:59
 4/12 A kérdező kommentje:

2. válasz: hmmm... ez nem is tűnik olyan rossz ötletnek... Meg próbálom, ha meggyógyultam...:S

Más vkinek vmi?

Egyebkent meg akkor se tudom hogy mivel is kene inditanom, amikor este zárás utn egész napi melo utan fáradtan haza akar érni... lehet másik terv kéne?? :)

2008. szept. 24. 19:03
 5/12 anonim ***** válasza:
én tudom a megoldást! rengeteg tervet eszeltem már ki, igaz csaj vagyok. de a lányok szeretik ha tetszenek a fiúknak szóval bokolni is tudni kell. [link] és a legfontosabb.. olyan kérést hogy hány éves vagy hol laksz.. csak ritkán tegyél fel.. a legjobb kérdések:pl. te milyen férfiakat tisztelsz?és a legfontosabb hogy legyen stílusod, már az első beszélgetés is olyan legyen hogy azt ne felejtse el sose: pl. vesd be a humorérzéked.. jósolj neki tenyérből úgy hogy elmondod azokat az adatokat amit megtudtál róla. ez nagyon vicces szokott lenni.ha esetetleg kérdésed van írhatsz ide: eszti991@citromail.hu sok sikert!
2008. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem nem azokat nem kell feltenni tudom:) Meg azokat már amúgy is megtudtam:) Ok jól van! Köszi neked is:)
2008. szept. 25. 07:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is pultos vagyok, tehát tudnék neked pár tanácsot adni!Igaz ma már olyan helyen dolgozom ahol a pulthoz oda lehet ülni,de az előző munkahelyemen erre nem volt lehetősége a vendégnek.

Az előző barátommal itt ismerkedtem meg! Látásból ismertem a srácot, de soha nem volt arra lehetőség hogy beszélgessen velem. Aztán heti 2-3 alkalommal, mikor tudta hogy én dolgozom (én minden 2. napon dolgoztam),mindig kaptam futárszolgálaton keresztűl vmilyen ajándékot,virág, édesség,képeslap...,mellékelve egy kis üzenettel. Pl. ilyenekkel:Minden percben rólad álmodozom, A legszebb szemű hölgynek,....Aztán a legutolsó üzenete:Engedd hogy az álmom valósággá váljon!


Pont akkor vettem át a virágot, mikor ő is ott ült az egyik asztalnál,aztán a pincérrel küldött egy kis cetlit,ő az akitől kapom az ajándékot és minden vágya hogy személyesen is megismerjen ha megengedem--ez volt a cetlin.

Én visszaküldtem a cetlit a tel.számommal, és öt perc múlva már telefonon beszéltünk.

Szerintem a pincérrel te is küldözgethetnél neki különböző üziket,vagy levelet aztán személyesen is megpróbálhatod, ha látod hogy pozitívan hat rá,ja és néha hívd meg egy italra,ha elfogadja van esélyed.

A lényeg hogy légy kreatív, varázsold el mielőtt még beszélnél vele, már jobb helyről indulsz, mintha csak egyszerűen oda mennél hozzá. Sok sikert!

2008. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát megmondom őszintén ezen az ajándék küldésen már én is gondolkodtam, és kb ? ilyen kis ajandékocska volt? Mennyi az ami még nem tulzás? :) Te hogy érzed?
2008. szept. 25. 17:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismét én vagyok,talán egy szál virág,vagy írj szerelmes levelet, plüss állatkák, azt minden lány szereti.Bármit adhatsz neki,ami nem tolakodó,de azt észre vennéd szerintem.

2008. szept. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem jött be...
2009. jan. 7. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!