Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves Hölgyek, ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek, ti milyen ismerkedési leveleket, üzeneteket fogadtok szívesen?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy egy társkereső oldalon milyen kezdeményező üzenet kell ahhoz, hogy válaszoljatok valakinek?


Fontolgatom mostanában, hogy kipróbálom a netes ismerkedést. Nem igazán vannak olyan lány ismerőseim, akik egyedülállóak és a társaságok is, amiket ismerek, ott sem nagyon vannak lehetőségeim.


Egyetemista vagyok, de persze nem csak a szakmámról tudok beszélgetni. Sokminden érdekel, van pár hobbim. Szeretek aktív lenni rendezvényekre vagy programokra járni, amikor van éppen időm, de nem járok bulizni. Nem igazán szeretnék szórakozóhelyeken ismerkedni. De ez az ismerkedés valahogy nem igazán megy nekem.


Tudnátok tanácsot adni?


2016. ápr. 30. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Amit jóképű pasi ír.
2016. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Amiben közlik, hogy tele vannak pénzzel.
2016. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Közös érdeklődési körrel kapcsolatban tegyél fel egy kérdést. Csak olyanokra írj rá, akik kitöltötték a profiljukat és tényleg találsz közös pontot. Ha pl biciklizik kérdezd meg hogy volt-e már idén a Balaton-parton (vagy más jó helyen a ti környéketeken), vagy hogy milyen volt a leghosszabb túrája. Írd meg, hogy mindig örülsz, ha találsz valakit, aki szintén ennyire szereti az adott hobbit, mert együtt sokkal jobb érzés.


Nem tudom, lehet ez rossz példa volt, de ne ilyesmivel érdemes szerintem kezdeni. Semmiképp se azzal, hogy van-e kedve ismerkedni. Legyen az üzenetedben valami amire válaszolni lehet. Te is írhatsz magadról, de ne írj kisregényt. Pár mondatban fogalmazd meg, hogy mi a közös pont, ami miatt ráírtál, és tegyél fel neki egy kérdést, ami egy pozitív élményhez kapcsolódik és ha neked tennék fel, te szívesen válaszolnál rá (nem egy szóban). Ha visszaír, írj többet magadról aztán megint kérdezz. Mindig kérdezz, legyen mire válaszolni. Pár levélváltás után már nem kötelező, főleg ha chat-eltek akkor már nem kell ennyire szigorúan venni, de akkor fog válaszolni, ha eszébejut valami, amit szeretne leírni. Ezt tudod erősíteni, ha kérdést teszel fel. Ha meg már pár levelet váltottatok, utána már vagy lesz valami vagy nem, de legalább odáig juss el.

2016. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Utolsóval egyetértek. Semmiképp se kezdj a "Szia! Szeretnél ismerkedni?" gagyisággal.

A lényeg az, hogy megmutasd, valami felkeltette benned az érdeklődést (hobbi, egy kép helyszíne vagy bármi, amit az adatlapja alapján megtudsz róla)., és KÉRDEZZ, hogy legyen lehetősége továbbfűzni a beszélgetést, ha szeretné.

2016. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Amit Hawaiiról küldesz nekik egy saját hajóról, jachtról.
2016. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Társkeresőn lehet írni, hogy ismerkedni szeretnél. Ugyanis ott ép eszű pasi ismerkedni akar. Nőknél más a helyzet, herceget keresnek csak, vagy azt sem és egót akarnak simogatni.
2016. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De miért írnád le, hogy ismerkedni szeretnél? Ez TELJESEN EGYÉRTELMŰ. Akkor írd már le, hogy kék az ég és azt is, hogy milyen az időjárás, mert az is úgy van.

Értem, hogy ismerkedni szeretne, tudom hogy azt szeretne. Erre vissza tudom neki írni, hogy szia, oké, ismerkedjünk, és itt vége is van. Az aztán nagy beszélgetés volt. Ebből komoly kapcsolat fog kialakulni. -.-'


Írjon valamit, kérdezzen valamit. Azzal már lehet mit kezdeni.

2016. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!