Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik nekem a lány, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik nekem a lány, és párszor szemeztünk is, akkor mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fordul el ahányszor ránézek, akkor érzem hogy talán van esély és odamegyek hozzá, és poénkodok mert az eddig bevált :D
2008. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de am velem úgy van, h ha ránéz..én nem bírom ki mosoly..(röhögés) nélkül szal inkább elfordulok..ezen változtassak? jó nem kérdezem, hanem akkor cselekszem:)
2008. szept. 23. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne fordulj el!!! Mosolyogj rá, nevess is ha ahhoz van kedved, vissza fog nevetni ha szimpatikus vagy Neki! Nyugiii!! És ha egyedül van vagy valami.. nyugodtan menj oda hozzá, kezdj el vele beszélgetni :) sok sikert!!!! :)
2008. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha azért röhögsz mert zavarban vagy okés, de vigyázz én pl lehet azt hinném velem van vmi baj, hülyén nézek ki vagy ilyesmi... De menj oda, dobj fel valami témát beszélgess vele, és kérlek kérlek írd meg mire jutottál okés! Köszi! és HAJRÁHAJRÁ!
2008. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jól van hm olyan szupi lenne minden..nah majd alakul..:)köszike nektek
2008. szept. 23. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Két megoldás van: 1: felnősz 2: odamész hozzá
2008. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát öö miért pont én menjek oda? a fiúnak kell kezdeményeznie! nem??? am 15 vagyok..
2008. szept. 24. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:

:D a kérdésedből úgy értedődik, hogy fiú vagy:D "tetszik nekem a lány" ...

am sztem továbbra is csak flörtölj, a fiúnak kell odamennie, és leszólítania:) vagy pedig ha nem bírod már, akkor szólítsd le te:D vagy csak köszönj rá egyszer,. akkor már tuti biztos lesz benne, hogy tetszik neked, és valszeg kezdeményezni fog:)

2009. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!