Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Miért a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Miért a lánynak kell kezdeményeznie?

Figyelt kérdés
Mert egy csomó kérdés van, hogy "kezdeményezzek"? De a fiűk miért félnek? életkort is írjatok légyszi! Előlre is köszi!:D
2010. ápr. 6. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

azért félnek, mert a csajok elszemtelenedtek, elbunkósodtak, és baromira lenézőek lettek...a pasiknak megmár kedvük sincsen így kezdeményezni.

24L

2010. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

elsőnek igaza van

22/f

2010. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben kell a lánynak kezdeményezni, de az fontos,hogy tudasd a fiúval (pl jelekkel), hogy tetszik neked! Ha a fiú ezután sem kezdeményez, akkor jön az, hogy vagy lépsz te, vagy hagyod a fenébe!

19/L

2010. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Azért az a pasi aki igazán az, az kezdeményez, ne aggodj =)

Én biztos nem kezdeményeznék, emrt az vagy aztjelento, hogy egy töketlen kisfiu, már bocs, vagy azt, hogy nemjöövök be neki, egyik sem pálya :)

De szerintem egy nőnek illik jeleket adni, hogy várhassa azt a bizonyos első lépést, az megértem, hogy félnek a pasik amig nincs zöld jelzés :) Szemezgetés, kis mosoly, stb...

2010. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Nem akarok általánosítani,de azért arról is lehetne beszélni,hogy ti,fiúk milyen szemetek tudtok lenni!Persze biztos mi is,de azért tapasztaltam,hallottam pár dolgot ami alapján nem mondanám azt,hogy "mert mi lekezelőek,bunkók vagyunk".

15/L

2010. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Mert a lányok most isszák meg annak a levét, hogy évtizedekig mindent megtettek ezért. Persze nem mind, de elég sokan ahhoz, hogy mostanra itt legyünk.


Felborultak a hagyományos szerepek. Kb. 100 éve még tiszta volt. Aztán jött két nagy háború, a nők elmentek dolgozni a gyárba, szavazni, meg "kezdeményezni". Még később pedig a zaklatás jogi fogalmát is bevezették, ami már nagyon sikamlós, hiszen bármikor bármire rá lehet húzni. Nem mondom, hogy ez jó vagy rossz, de ez van, tehát csodálkozni sem csodálkozom. És ehhez jön még hozzá a már említett bunkó visszautasítási stílus. Jó, ha nem tetszik, akkor ezt közölni kell a sráccal. Kíméletesnek lenni sem éri meg mindig, ez is benne van. De minek kell bunkóskodni, ahogyan sokan teszik? Semmi értelme, sőt csak ártanak vele mindenkinek. Remélem, ez is csak "divat" és elmúlik majd, ahogy a többi...


41F

2010. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Amelyik lány nálam kezdeményez,már csak "arra" jó!!!

Szeretek udvarolni,szeretem a hölgyeket ahogy reagálnak a kedves bókokra!Az a lány érdekel igazán,akihez minden férfiasságomat összegyűjtve odalépek és "kezdeményezek"!

Egy nő sem veheti el tőlem ezt az élményt(akkor sem ha kosarat kapok)!

2010. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A válasz már réges-régen megfogalmazódott. Próféták is azt jövendölték, hogy egyszer eljön az Apokalipszis, amikor is a fiúkat már alig lehet megkülönböztetni a lányoktól (emósodás, lányos buz...*isodás, stb.)Ebből kifolyólag a férfiasság, lovagiasság, maga a hódolás szenvedélye kezd kiveszni az erősebb nemből, így kénytelenek ezt a hölgyek átvenni. Sajnálatos, de tényleg ez van...
2010. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A válasz már réges-régen megfogalmazódott. Próféták is azt jövendölték, hogy egyszer eljön az Apokalipszis, amikor is a fiúkat már alig lehet megkülönböztetni a lányoktól (emósodás, lányos buz...*odás, stb.)Ebből kifolyólag a férfiasság, lovagiasság, maga a hódolás szenvedélye kezd kiveszni az erősebb nemből, így kénytelenek ezt a hölgyek átvenni. Sajnálatos, de tényleg ez van...
2010. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

KÖszi a válaszokat! Csak egy csomó helyzetben a lány kezdményez, és nem a fiú! Aztmondták, hogy azért, mert a fiúk már hozzászoktak ahhoz, hogy a lány kezd, vagymert a lányokfiúsak lesznek, a fiúk meg lányosak(pl.: ha egy fiú vasalja a haját, de mondjuk ez nekem tökre bejön:D)

Mitől félnek a fiúk? ugyanannyi nekik kezdeni mint nekünk lányoknak!:D

2010. ápr. 6. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!