Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Ti is furcsálljátok? Mit tennétek a helyembe? 23/L

Figyelt kérdés

Van, egy srác hosszú ideje beszélgetek vele egy ismerkedős oldalon (kb más fél hónapja). Majdnem mindennap elég tartalmasan van, hogy 2-3 órát is egyfolytában.

Ő neki van egy betegsége úgynevezett albínó, de a szemei is rosszak mintha gyengén látó lenne. Nagyon szimpatikus fiú aranyos, kedves és okos legalábbis annak tűnik. Így úgy tűnik nekem mintha hasonló gondolkodásunk lenne, sok mindenben egyezünk.

Volt egy gyanúm hogy az oldalon retusáltak a képei ő bevallotta őszintén hogy többé-kevésbé azo,.k. Megadta a facebook profilját, ha nem ültem volna dobtam volna egy hátast a képeken valóban ő volt de úgy a facebook képein kissé máshogy nézz ki mint amik vannak retusált képek az oldalon, de persze azért kivehető hogy ő van a képeken.

Ő megkérdezte tőlem mit szólnék, ha találkoznánk. Mondtam igen persze szívesen találkozom. Ez körülbelül két hete volt. Azóta még nem találkoztunk, mert kicsit mindketten besűrűsödtünk. Ő sokszor mondta, hogy alig várja, hogy találkozhasson velem. Viszonylag bensőséges dolgokról beszélgettünk már.

Ami kicsit furcsa, hogy nem szeretne skypon beszélni velem pedig többször mondtam neki. Azt mondja, jobb szeretné az első látás varázsát, élőben lenne jó.

Amikor rákérdeztem miért nem szeretne skypolni azt mondta rossz élményei vannak.

Kicsit félek, a találkozástól egyrészről szívesen találkoznék, mert szimpatikusnak tűnik, meg mikor megkérdezte körülbelül két hete igent mondtam és én szava tartó ember vagyok.

Csak nem tudom félek azt neki többször mondtam azt mondta ne félj.



2016. ápr. 13. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy albínó? Hó fehér és világoskék szemei vannak?

Hát kezdjük azzal, hogy a srác retusált képeket tesz fel, tehát eleve hazugsággal indít, gondolom, hogy végre sikereket érjen el. Az is rossz kezdés, hogy dobtál egy hátast tőle ahogy kinéz.

Nálam is volt hasonló, a fiú nem jött be, de erőltette a találkozást, aminek végül pattintás lett a vége a részemről, amitől persze megbántódott. Nézd, ha te nem érzed azt, hogy találkoznotok kell, akkor nem kötelező. Te érzed. 23/L

2016. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, adj esélyt a pasinak. Általában lelkileg azok vannak topon, akiknek van némi "defektjük", testi hibájuk. Aztán, ha élőben nagyon zavaró a látvány, még mindig leléphetsz. Mindenesetre tisztázd vele, hogy a személyes találkozás még nem kötelez semmire.
2016. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtad múlik, hogy elfogadod-e őt ilyennek. Hát, nem lesz könnyű, de ha nagyon beleszeretsz, akkor menni fog. Szegény örülne, ha valaki így is szeretné, de valljuk be, nincsenek túl jó esélyei.

Ha szeretnél skype-olni, tudasd vele, hogy neked ez fontos, mert félsz egy picit. Meg neki se lenne jó, ha élőben "kapnál sokkot".

2016. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem veletek ellentétben, első olvasatra akár kamus is lehet.

Skype, rossz tapasztalattal. Hogy ne lásd még meg. Retusalt képek. Ez mondjuk, hogy mire vonatkozik? Mindenesetrene dobj egy hátast ha nem az jön szembe veled akit eddig láttál!

2016. ápr. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, abban nincs semmi durva, ha nem jön be élőben akkor pedig nem kell erőltetni a dolgot. Csak így tudhatod meg milyen igazából. De egy találkozótól nem kell félni..
2016. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Semmi extra, a szokásos történet. Sérült srác szép lélekkel, amíg csak szavak vannak addig a lány odáig van, megkedveli a srácot, aztán amikor kiderül, hogy külsőleg már nem a herceg fehér lovon, akkor haza is van vágva szerencsétlen férfi. Látszik az írásod néhány mondatán, hogy úgyse fogod elfogadni ezzel a kinézettel, megerősítést vársz erre, ami meg is jön a nagyon empatikus "hölgyektől", miszerint ha külsőre nem elég, akkor dobni kell. Jobb lenne a kapcsolatot is megszakítani a sráccal, neki ebből csak fájdalom fog születni.
2016. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Találkoztatok?
2016. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tàrskeresőn vannak lànyoknak , profi fotós àltal készìtett képekkel. Azok vajon mit akarnak? :))))

Koccoltasd a pasit neked úgyse jön be ,kàr húzni egymàs idejét, esélyt kaptok mind 2en , hogy megtalàljàtok a pàrotok.

2016. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!