Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi miatt akartál volna elmenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt akartál volna elmenekülni a randiról? Miért volt az a randi olyan rossz?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem úgy nézett ki élőben mint képen,volt rajta +60 kiló felesleg,és kicsit szagos volt :)
2016. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát a múltkor a csaj menekült el de nem tudom miért ő hívott el aztán pont akkor volt a szülinapom átadta az ajándékot én meg akartam cserébe ölelni meg 2 puszit adni aztán el lökött magától hogy héé nenneenenneeeee! aztán benyögte hogy mennie kell érdekes nők vannak....... hát nálam olyan nincs hogy elmenekülnék inkább a második randin mondanám hogy inkább legyünk barátok ha még se olyan mint a képeken.
2016. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Élőben más volt mint az előnyösen beállított képeken. Rá kellett csak néznem messziről, a kisugárzása is rémes volt. Egy pár percig gondolkoztam, hogy mennyire lenne szemét dolog, ha elmennék, de mivel nem helyi volt, így nem volt képem otthagyni. Egész idő alatt próbáltam barátira venni a figurát, távol tartani magamtól észrevétlenül. A kínos az volt, hogy ő egyből azt gondolta, hogy most kapcsolatban vagyunk.
2016. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

El is menekültem.

Volt egy pár ilyen pasi: lábfétises, pelenkafétises, a furcsa gondolkodású, aki az embereket munkatáborba akarta záratni.

2016. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

4#

Lábfétises is volt közöttük? :O Útisten, miért nem hívtál rá rendőrt?!

2016. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
4: Azért az utolsón kaccantottam. :D
2016. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 pár emberre tényleg ráférne. :)
2016. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Unalmas volt a pasi, vagy csak egy gyökér farok. Többször leléptem már randi közepén, nem pazarlom én senki idejét, főleg a magamét nem.
2016. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A srác megkérdezte hogy iszunk-e egy sört, mondtam, hogy ok, erre elment a pulthoz és hozott magának egyet. Ezután megkérdezte, hogy én akkor nem iszok-e :D
2016. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
#9 nem ertem a problemat, egy sort isztok-e azt kerdezte, hozott egyet, nem? :D
2016. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!