Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet vonzó, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vonzó, ha egy férfi részben kisgyerek marad? Energikus, makacs, vidám, néha önző de mindig őszinte. Látszódnak az érzései és nem foglalkozik a közvéleménnyel csak elveszi amit akar.

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az "energikus, vidám, őszinte" egyértelműen pozitív dolgok.

Az önzőséget viszont nem vagyok hajlandó elviselni.

2016. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Többen felhoztátok, hogy "elveszi amit akar". Ez alatt sütilopást és "megszerzem-mentalitást" értsetek, ne azt, hogy tolvaj. Nem szokott másoknak fájni... legfeljebb egy picit :P. Felelősséget vállal a tetteiért, bár néha nem érzi a súlyát egy-egy poénnak... pl. képzeljétek el, milyen amikor egy ilyen ember egy apácának vallásos viccet mesél... :D
2016. márc. 29. 16:47
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor EQ=0
2016. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem. Persze minden kapcsolatba kell humor, könnyedség és időnként ki is lehet engedni a belső gyereket, de ez a leírás inkább egy megbízhatatlan komolytalan gyereket jellemez. Az ember számít, de az én életritmusomba, poziciómba és érdeklődési körömbe nem fér bele az ennyire gyerekes mentalitás. Tudni kell viselkedni és felelősséget vállalni. A gyermeki őszinteség pedig kedves dolog egy gyerektől, viszont egy felnőttől ostobaság, ezt el kell fogadni, ha idősebb vagy figyelni kell másokra, tapintat stb.
2016. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem vonzó. Az ilyen emberről nem tudom elképzelni, hogy felelősségteljes felnőtt életet él, én meg ugyan nem leszek anyja helyett az anyja.
2016. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!