Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet vonzó, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vonzó, ha egy férfi részben kisgyerek marad? Energikus, makacs, vidám, néha önző de mindig őszinte. Látszódnak az érzései és nem foglalkozik a közvéleménnyel csak elveszi amit akar.

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 14:35
1 2
 1/15 VirágésBence ***** válasza:
25 éves korig belefér.
2016. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"csak elveszi amit akar."


Bammeg. Ez nem valami szimpatikus.

2016. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ebből csak ennyi: energikus, vidám, őszinte
2016. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Elveszi amit akar" ez mit jelent? Megeszi az utolsó szelet rántott húst? Szexben önző? Nem mindegy.


Nekem inkább az gyerekes ha felelőtlen, nem tervez előre, extrém módon ingadozik a hangulata, nem képes uralkodni az érzelmein, hisztis. Ezek zavarnának.

2016. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vonzó, pokol az élet egy ilyen ember mellett, ha valaki ilyennel találkozik kerülje el nagy ívben! Teljesen fel kell adnia az eddigi életét annak a nőnek, akinek ez bejön!
2016. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem vonzó. Nem más felnőtt gyerekének a pótmamája akarok lenni.
2016. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki vagy:-) .Nekem pont egy ilyen férfi tetszik most.26N
2016. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze. Csak ha komolyra fordulna a dolog akkor MENEKÜLÉS!!!!
2016. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze, ahogy előttem írták 25 év alatt és nem kapcsolat céljából.
2016. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amik szimpatikusak a felsorolásban... alapvetően szeretem a valamennyire gyermeki lelkületű embereket, mert én sem vagyok egy karótnyelt típus. A tetszik, ha vki tud lelkesedni, hülyéskedni, ha vidám, ha őszinte (ha ez alatt nem azt érti, hogy kérés nélkül bunkón osztja az észt), ha kimutatja az érzéseit.

De azért na... az, hogy elveszi, ami kell neki, azt nem gyereknek hívják mifelénk, hanem tolvajnak... meg neveletlen tahónak. Jólnevelt gyerek 3-4évesen sem veszi el engedély nélkül más holmiját.

2016. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!