Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FONTOS! Lányok ti ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Lányok ti ennek örülnétek húsvétkor? (folyt lent)

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány akihez húsvétkor (azaz holnap) el akarok menni meglocsolni. De a lány azt mondta hogy nem fogad most senkit se. De a nővére fogad vendégeket (őőő 2-3 utcával arrébb lakik mint a testvére). Azt találtam ki hogy beszélek a nővérével és elmegyek hozzájuk és a csajt áthívja vmilyen indokkal és amikor átmegy a nővéréhez én ott leszek és meglocsolom. Szerintetek ez így gáz már mint a lánynál ezzel "piros pontot" vagy "fekete pontot" szerzek. Ti örülnétek egy ilyennek ?

Válaszokat köszi előre is

19/F


2010. ápr. 4. 10:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Értem én hogy nem akar fogadni senkit se csak gondoltam a gesztust megadom de akkor sztem marad az hogy irok neki egy smst. Köszönöm a segitséget meg a válaszokat mindenkinek

Kellemes húsvéti ünnepeket !

2010. ápr. 4. 11:52
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ne így közeledj hozzá ha nem szeretné ha meglocsolnák és erről te is pontosan tudsz.. Inkább hívd el valahova egyszer..
2010. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne az itt adott válaszok alapján ítélkezz! Az hogy holnap elmenj el meglocsolni alányt az sok mindentől függ. többek között a lányhoz való viszonyodtól és hogy milyen a lány... vicces? hogy viseli az ilyen helyzeteket?!

Amúgy egyetértek az egyik előttem szólóval. Sok lány azt mondja h nem szeretne locsolókat, de csak nem meri bevallani hogy igen. Lehet hogy az ide leadott válaszok nagy többsége negatív tartalmú,de...

Szerintem gondolkozz el a dolgon.

2010. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Elgondolkoztam a dolgon.

Elmentem hozzá és meglocsolta és jól fogadta. Az arcán tiszta mosoly volt nem volt erőltet.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

2010. ápr. 5. 12:17
 15/16 anonim ***** válasza:
örülök hogy elmetél, és hogy örült :)
2010. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszike :D
2010. ápr. 8. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!