Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FONTOS! Lányok ti ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Lányok ti ennek örülnétek húsvétkor? (folyt lent)

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány akihez húsvétkor (azaz holnap) el akarok menni meglocsolni. De a lány azt mondta hogy nem fogad most senkit se. De a nővére fogad vendégeket (őőő 2-3 utcával arrébb lakik mint a testvére). Azt találtam ki hogy beszélek a nővérével és elmegyek hozzájuk és a csajt áthívja vmilyen indokkal és amikor átmegy a nővéréhez én ott leszek és meglocsolom. Szerintetek ez így gáz már mint a lánynál ezzel "piros pontot" vagy "fekete pontot" szerzek. Ti örülnétek egy ilyennek ?

Válaszokat köszi előre is

19/F


2010. ápr. 4. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

aki locsolkodni akar büdös pacsulival,nlam még zöld pontot se kapna,nemhogy pirosat...


(emlékszem,volt egy pasi még tizenévesen,aki tetszett valamennyire...eljött,meglocsolt vmi undorito szagú kölnivel..nah onnantol kerültem...tizenévesként van ilyen..:D)

22/L

2010. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Konkrétan most nem kicseszésból akarom meglocsolni jóféle ruszki kölnivel. A gesztusra gondoltam.
2010. ápr. 4. 10:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

van, aki egyáltalán nem szereti a locsolkodást, és ha nem akarja, ne erőltesd. én is utálom, a locsolkodást, és kellemetlenül érzem magamat, amikor rám erőltetik, hogy végighallgassak egy húsvéti verset, aztán meglocsoljanak. azzal nincs semmi gond, ha csak beszélgettek szerintem, de ezt a sima hétköznapokban is meg lehet tenni.:)

20L

2010. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem véletlen kerüli a locsolókat, vagy téged. Én baromira mérges lennék, hogy mit képzelsz magadról.
2010. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a locsolókat,minden sz*rt rám fújnak. Ha a lány se akarja a locsolást,jobb lenne nem erőltetni.
2010. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki:) Én is mindig azt mondom, utálom a locsolkodást. De ez persze csak akkor igaz, ha a rokonok jönnek. Én örülnék 1-2 új arcnak:)
2010. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm a locsolókat...

Szerinted mit fog szólni, ha vicceskede mégis meglocsolod, mikor tudod, hogy utálja a locsolkodást?????

2010. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szedj xanaxot
2010. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha nem szeretné akkor inkább,hagyd! max. írd meg neki 1sms-ben,vagy msn-en,vagy mondd meg neki személyesen,hogy Boldog húsvéti ünnepet!:)
2010. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
gondolom nem véletlenül mondta neked,hogy nem fogad senkit se... valószínűleg akkor nem is szeretné, hogy valaki meglocsolja.
2010. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!