Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerhetném meg őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetném meg őt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit csak egyszer láttam eddig, de teljesen "belezúgtam". A napokban láttam egy partyfotó sorozaton is, olyan emberekkel, akiket látásból ismerek, így sikerült megtalálnom a lányt iwien. 20éves, valószínű hogy nincs barátja és kevés ismerőse van, tehát gondolom nem valami nagy partyarc (ami szintén jó), illetve mint kiderült ott tanul, ahol én csak másik tanszéken. Szerintetek, hogy ismerhetném meg őt? Menjek el arra a szórakozóhelyre, hátha sikerül vele találkoznom? Vagy írjak neki valamit iwiwen? Komolyan venne egyáltalán valaki egy iwiwes üzenetet? Gondolom lányok naponta kaptok ilyen üzeneteket és reflexből törlitek is. 21/F
2010. ápr. 3. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj rá iwiw-en. Mondjuk írd le neki, hogy hogy találtál rá és egyáltalán miért kerested, stb.


Ha eleve kicsit zárkózott, akkor ha egy szórakozóhelyen mész oda hozzá sem feltétlenül fog komolyabban venni, mint iwiw-en, sőt, talán tolakodóbbnak tartana.

2010. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha ismered az ismerőseit, akkor tudsz puhatolózni. Megtudod mit tanul, merre járkál és néha összefutsz vele, 4-5 alkalom után, ha szemtől szembe találkozol vele már ismerős leszel neki, akkor simán leszólíthatod egy adott pillanatban. Ismeretlenként elküldene a francba, annyi az abberált ember manapság...
2010. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem ismerem az ismerőseit, csak az egyik barátnőjét arcról megismertem (mert egyszer együtt vizsgáztunk), így tudtam hol kell keresni.
2010. ápr. 3. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 20 éves vagyok és egyetemre járok, és ha idegenbe odajönnél hozzám, akár szórakozóhelyen, akár suliban, nem küldenélek el a búsba... Mondjuk én nem éppen vagyok a zárkózott, visszahúzódó fajta, de akkor se... Szóval hajrá! Bátraké a szerencse.
2010. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!