Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan ismerhetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan ismerhetném meg?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9-es és van egy lány évfolyamtársam, aki nagyon tetszik nekem és jobban megszeretném ismerni, de nem tudom, hogy hogyan kéne :/ (és csak a nevét tudom)
2010. okt. 29. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
vedd fel msnre
2010. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
arra én is gondoltam, csak nemtudom h mien ürüggyel kéne fel venni, mert szerencsétlenre nem lenne jó rárontani egyböl h szia tetszel nekem :/
2010. okt. 29. 17:48
 3/6 Funktasztikus ***** válasza:
nah én egy fokal jobb helyzetbe vagyok nállad 8adikos vagyok és tudom is a csaj nevét:Dmeg meg is van msnen:):)igen osztom az elötem komentelöket
2010. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ur isten... beteszed es ha megkerdezni, h ki is vagy? megmondom hogy sulitarsa es szeretned megismerni ha van hozza kedve :)

ha pedig nincs akkor ki is torulhet :)

es ha raisz mindig es szepen kis aranyosan beszelsz vele akkor lehet oszejon a dolog.

Sok sikert.

2010. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldd el smsben a Szex szót a 1792-re! Amint elküldted ismerkedhetsz és...!
2010. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én írnék neki egy levelet (iwiw, fb), hogy

szia! Kérlek tedd már meg, hogy átküldöd az msn- címed, felvennélek! ;)

... ennyi.. ha megadja, nyert ügyed van

2010. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!