Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? (ha lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (ha lehet értelmes válaszokat)

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla, de nagyon önbizalomhiányos vagyok. Már 1-2 hete próbálok odamenni egy sráchoz, valami ürüggyel de egyszerűen eddig vagy nem volt alkalom vagy féltem. Sokszor veszem észre h néz, meg párszor egymás szemébe is néztünk. De bizonytalan vagyok fogalmam sincs mit csináljak :S
2010. ápr. 3. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit idd le magad előtte.
2010. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nekem lenne 1 ötletem: HOzd zavarba.

És hogy hogyan...? Hát csinálj és/mondj olyant előtte, amitől zavarba jön, vagy imponál neki.


Például menj el előtte egyszer nyalókával, és lassíts le, amikor ránézel. Lassan nyald a nyalókát, ne úgy, mint egy óvodás. (nem is kell nyalni sem, csak félig legyen a szádba, de a szád legyen nyitva, a fejed picit lehajtva, de a szemeddel egyenesen nézz bele az övébe !)


F20

2010. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ő köszi. xD

hát nem tudom ezt most elképzeltem, ezt a nyalókás szitut és röhögtem egyet magamon. de megpróbálok majd valami ilyesmit :D

2010. ápr. 3. 11:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyalóka..hmm xD LOL

Am...SZUGERÁLD!!! :D ha rád nézz nézd sokáig és gondolj arra erősen hogy "gyere ide, szólits le" stb :D

Egyszer csak észre veszi magát :D Keresd a szemkontaktust :D ~^.^~

2010. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi : DDDDD
2010. ápr. 3. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Istenkém, ha most lehetnék fiatal.


ne várd az alkalmat. teremtsd meg.


1. nemtudom, h ismered e egyáltalán a srácot. ha nem, pl tökjó stratégia mindig köszönni neki, amikor találkoztok. néhány alkalom után ő jön oda hozzád, hogy honnan ismeritek egymást. vagy meg is kérheted egy közös ismerősötöket, hogy mutasson be titeket egymásnak. tiszta sor.

szociálpszichológiai tény, hogy akikkel gyakrabban kontaktusba kerülünk, azokat a személyeket jobban kedvelljük.


2. ha az alap ismerkedésen túl vagytok, akkor próbálj meg vele beszélgetni. ez akkor a legjobb, ha van közös érdeklődési területetek. (mindig van, pl filmek zene, stb)


szociálpszichológiai tény: a hasonló érdeklődésű emberek jobban kedvelik egymást.


3. ha valami csalafintaságon töröd a fejed "leszólitás" címén, ügyelj arra, hogy férfi maradhasson. pl ne hívd randira, ehelyett erősitsd meg a férfi szerepben. pl adj oda neki egy bontatlan kólásüveget, h létszi kinyitnád? amikor kinyitja dícsérd meg, hogy milyen erős a keze. és folytatódhat is a beszélgetés. sportolsz vmit? stb... a lényeg a kezdet már megvolt. hasonló pl az is , ha mondjuk esti órákban megkéred, h kísérjen el vmeddig, met félsz egyedül.

2010. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!