Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csinaljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak? Jeloljem be vagy ne? (legyszi ertelmes valaszokat)

Figyelt kérdés
6 hete mar, hogy elmondtam egy sracnak, hogy tetszik. O nem reagalt ra semmit. En meg gondoltam, mivel meg nem volt neki soha baratnoje visszaveszek egy picit, nem keresem; de miota ez tortent o nem jelentkezik, de en most megtalaltam a facebookjat es gondoltam bejelolom, de nem tudom, hogy van ra esely, hogyha en bejelolom elfogad es esetleg ir? Mit tennetek?
2011. jan. 15. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
oké---
2011. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Jelöld be nyugodtan, csak arra figyelj, hogy meg ne bökd, még a végén teherbe esik
2011. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit remélsz? Nem érdekled, ne tapadj.
2011. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak egy sima bejelolesrol lenne szo! Nem arrol, hogy megkerem, hogy vegyen felesegul... Egyebkent meg elotte haverok voltunk, szoval ismerjuk egymast...
2011. jan. 15. 10:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha bejelölöd azza semmit nem veszítessz, úgyhogy nyugodtan.
2011. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit kérdezősködsz... Jelöld be és kész. Tényleg nem lesz tőle semmi bajod, eddig se reagált, max. ezentúl se fog.
2011. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyanokat tudok röhögni az ilyeneken...te most komolyan azon görcsölsz hogy bejelöld-e facebookon?
2011. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, azon gorcsolok, hogyha bejelolom nem-e fogja azt mondani, hogy raszalltam es hogy meg mindig tetszik nekem...
2011. jan. 15. 10:49
 9/11 anonim ***** válasza:

De hat ez van, nem? Rászállsz és még mindig tetszik. Most ezzel mi a baj? Hisz Te is tudod, hogy ez van, nem?


Nézd, én nem vagyok 16 éves. De ha egy pasi nem reagálna arra, hogy egyértelműen a tudtára hoznám, hogy tetszik, akkor nem érdekelne tovább és nem keresném vele a további kapcsolatot. Keress inkább mást.

2011. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sztem ne jelöld be! Valószínű h most nem jössz be neki jelenleg de ez nem azt jelenti h a jövőbe se fogsz ;)

Főleg h még csak 16 éves sztem még nem igazán foglalkozik lányokkal...

2011. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!