Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Légyszi irjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Légyszi irjatok olyan értelmes válaszokat amiből kiindulhatok

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem de az biztos, hogy én nem vagyok az ő esete.Nagyon zárkózott típus és nehezen jön rá ha valakinek bejön, vagy valami történik a környezetében. Mindig keménykedik hogy lássuk, neki nincs semmi baja, de tudjuk hogy belül sokkal zárkózottabb. Mit tegyek hogy a barátságig eljussunk és tovább???

15/l


2010. júl. 26. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd el ide-oda lehetőleg kettesben valamilyen ürüggyel. (Pl. segítsen ajándékot venni)
2010. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen zárkózott pasi felé szeretnék közelíteni, csak mi már lassan 30 évesek leszünk. Én már egy ideje próbálkozom és nagyon lassan megy, talán azért, mert én is zárkózott vagyok és nem mindig merek próbálkozni sem, de azt tudom mondani, hogy mosolyogj rá sokat, próbáld megtudni, mi érdekli, miről szeret beszélgetni, mi a hobbija, hova jár stb. Csak ilyen általános dolgok, de semmiképpen nem szabad lerohanni, mert attól ő csak megijedne.
2010. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
őőő..az első jó tipp..fagyii..strand(először haverokkal).. jajjjj istenem!!! itt a nyár!!! most a legkönnyebb pasizni!!!!
2010. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az esete és én igaz nem vagyok zárkózott de pasiügyben sem vagyok jártas. Úgy nem pasizhatok ha tudom h nem jövök be!
2010. júl. 26. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, alapból nem jössz be neki, akkor kár a gőzért szerintem. Bocs, de ez a véleményem. Fiú vagyok, és ha egy csaj eleve nem tetszett, az fejen is állhatott volna, akkor sem kell.
2010. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Helló, 15 évesen még megteheted, hogy nekiszegezed a kérdést, hogy érdekled-e, mert lenne viszonzás... Ha nemmel válaszol, hagyd a fenébe, nem tudsz változtatni, ld. egy fiú válaszát feljebb...
2010. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!