Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Cabrioval menni randira délután?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cabrioval menni randira délután?

Figyelt kérdés
Nem ígérnek jobb időt, most 12 fok van itt. Szerintetek jó ötlet cabrioval menni randira? Nekem teljesen tavasz feelingem van. Van egy lány aki tetszik és 14:20-kor végez a suliban gondoltam elgurulok érte.

2016. márc. 9. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább sétálj :) vagy menj a cabrioddal csak hagyd fent a tetejét :) Na hogy sikerült a randi? :)
2016. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"én meg azt nevetem ki aki nem tud élni.;)"


Ez lenne az élet?:D Hogy másnap reggel a fülészeten kell ülni órákat mert a hü.lyegyereknek kabriója van és baxott felhúzni a tetejét, mert úgy nem elég menő?

2016. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem nem nyűgözne le nőként, mert annyira látszik, hogy erőltetett beképzeltkedés a dolog. De ha a csajnak a külcsín annyira fontos, meg butuska, akkor nála működhet.
2016. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
sztem menö és joidö van hozzá már...aki kabriozott valaha az tudja:D van aki télen is lehajtja..aztmondják hogy aki hoesésbe legalább nem hajtja le egyszer az nem menö kikell probálni a feelinget:D sok siekrt a csajhoz;)
2016. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!