Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Cabrioval menni randira délután?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cabrioval menni randira délután?

Figyelt kérdés
Nem ígérnek jobb időt, most 12 fok van itt. Szerintetek jó ötlet cabrioval menni randira? Nekem teljesen tavasz feelingem van. Van egy lány aki tetszik és 14:20-kor végez a suliban gondoltam elgurulok érte.

2016. márc. 9. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Húzd fel a tetőt, és akkor jó lesz.
2016. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De pont hogy nem akarom....szépen süt a nap.:)
2016. márc. 9. 11:54
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Jajj annyi ilyet látni a fővárosban is!

Szerintem nevetséges még lehúzni a tető...Értem én, hogy mutogatni akarod, hogy:"jajjj, de menő gyerek vagy..." De szerintem sok embernél pont az ellentétét éred el.

2016. márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
na teged is a penzedert akarnak csak
2016. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Na én ippeg ezért sosem vennék cabriót. Semmi értelme nincsen a mi éghajlatunkon. Amikor igazán élvezni lehet, az nagyon rövid idő: Tavasz már gyakorlatilag alig van, hideg után egyből jön az aszfaltolvasztó meleg, akkor meg a hóhérnak hiányzik, hogy leolvadjon a feje. Ilyenkor meg a menetszél még elég hideg, hacsak nem gyök kettővel szándékozol haladni, ha meg azt teszed, az elég hülyén festene. Ha ez Neked fontos, akkor menjél el egyedül furikázni, a kiszemelt leányt meg tiszteld meg avval, hogy nem kell fülfájással holnap orvohoz mennie, egyáltalán nincsen annyira meleg. Napon, szélárnyékban oké,de egy nyitott kocsiban ez ugye pont nem játszik szerintem. Ha meg csak villogni akarsz, akkor tegyed nyugodtan, ha kellőképpen felszínes nyilván bejön neki az ilyen. Hajrá!
2016. márc. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#3: Tudod...nem érdekel ki mit gondol. Nem akarok megfelelni senkinek. Miért is kéne? Meg amúgy lehet nevetséges számodra, én meg azt nevetem ki aki nem tud élni.;)

#4: Te már csak tudod. Gondolom valami látnok vagy.

#5: Én se vettem, kölcsönbe van. Amúgy tudod létezik fülvédő meg oldalsó ablakok, így a szél sem ártalmas.:)

2016. márc. 9. 12:11
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem húznám le a tetőt. Eléggé felvágós... Engem inkább riasztana, mintsem lenyűgözne.


Egyébként gyönyörűen süt a nap, inkább sétálj elé a sulihoz. Miért akarsz kocsikázni ilyen szép időben?

2016. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod...nem érdekel ki mit gondol. Nem akarok megfelelni senkinek. Miért is kéne? Meg amúgy lehet nevetséges számodra, én meg azt nevetem ki aki nem tud élni.;)"


"Szerintetek jó ötlet cabrioval menni randira?"


És az benne a vicces, hogy mindkét mondat tőled származik...Gondolom nem érzed az ellentmondást! :D


Véleményt kértél, kaptál...


De ezek után remélem leviszi a menetszél a fejed, kis hülyegyere.k!

2016. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy vannak oldalsó ablakok, meg fülvédő :) Én még most is hordom, nagyon rühhelem a hideg szelet. Nézd, ha Te ezt eldöntötted, akkor mi a kérdés? Menjél és élvezzétek. Mondjuk kölcsönkocsival pláne nem mennék semmiféle randira, mert akkor már tényleg csak afféle villogós feelingje lenne a dolgonak, Te tudod, én már kinőttem a randizós korszakból, hála a jó istennek :) Esetleg legközelebb kérjél kölcsön egy lovat, avval tutira sikered lenne :)
2016. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon is mutogatni akarod magad és a kocsidat... :D


Szerintem nem jó ötlet. Ne a kocsiddal vagy a pénzeddel találj magadnak barátnőt, jó eséllyel csak olyat fogsz ki ezzel a viselkedéssel, akinek csak ez a kettő kell, nem te.


Bár ha ez megfelel, akkor menj a cabrioddal a sulija elé, a tinik biztos maguk alá élveznek, ha meglátnak... eh. :D

2016. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!