Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor kell bemutatni a párunka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VirágésBence kérdése:

Mikor kell bemutatni a párunkat a szülőknek?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyanról is, hogy első randin vagy előtte, de olyat is, hogy eljegyzés után. Persze ezek szélsőséges esetek, de szerintetek mikor az ideális, hány hónap együtt járás után?

2016. márc. 7. 21:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ketten vagyok. A barátnőm szülei biztos, hogy kicsinálnának, de nehéz megoldani, hogy mindig nálunk legyen, anyum biztos imádná, apám viszont nem nézné jó szemmel a dolgot.
2016. márc. 7. 21:38
 12/18 A kérdező kommentje:
És még értelmes is... Ja, nem. Vagyunk*
2016. márc. 7. 21:39
 13/18 anonim ***** válasza:
96%
"Ketten vagyok" - Kezdődő személyiséghasadás...? :D
2016. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
Én eddig mindig olyan 2 hónap környékén mutattam be a párom a szüleimnek.
2016. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%

Csodálatos, ahogy a valamirevaló válaszokat lepontozzák minden kérdésnél...

De már megszoktam ezt a bánásmódot az emberektől mert ocsmány vagyok és alacsony.

2016. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"De már megszoktam ezt a bánásmódot az emberektől mert ocsmány vagyok és alacsony."

És szerinted monitoron keresztül ki látja, hogy te vagy ocsmányalacsony? Paranoid vagy.

2016. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

15-ös te bármilyen témájú kérdéshez bele tudod fűzni a válaszodba hogy ocsmány vagy és alacsony :DDD


"Magasugráshoz feltétel a magas testalkat?

Nem tudom, mert én ocsmány vagyok és alacsony. Senkinek se kellek."


"Szereted a kekszet?

Szeretem, de ez persze senkit sem érdekel mert ocsmány vagyok és alacsony."


"Mi a véleményed az atomfegyverekről?

Te is csak olyan vagy mint a többi, kérdezgetsz itt, de a valóságban még esélyt sem adnál mert ocsmány vagyok és alacsony."


Feldobod a napjaim :DDDD

2016. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
32%
A lányok nem első randin szokták maguknál megkefêltetni magukat? A környezetemben ez a módi 20 felett :D
2016. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!