Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor kell bemutatni a párunka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VirágésBence kérdése:

Mikor kell bemutatni a párunkat a szülőknek?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyanról is, hogy első randin vagy előtte, de olyat is, hogy eljegyzés után. Persze ezek szélsőséges esetek, de szerintetek mikor az ideális, hány hónap együtt járás után?

2016. márc. 7. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%

Remélem soha. Rühellem ha keverednek az életeim. Egyszerre kétfelé figyelni - nem megy.


Ő se mutasson be - annál később indul a propaganda ellenem a szüleitől "a barátod dagadt" meg "nem is elég gazdag".

2016. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Mi ertelme van annak, hogy ketten hasznaltok egy felhasznalot?
2016. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%

Ha van egyáltalán... Nekem ezzel nem kell foglalkozni szerencsére, mivel ocsmány vagyok és alacsony, ezért egyetlen nőnek sem kellett soha sem.


Viccesek az emberek a problémáikkal, az az igazság.

2016. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

#2


Így a fiú/férfi és a nő/lány kérdések alá is írhatnak. Pedig nem kell ehhez ez, elég transzneműnek lenni.


Amúgy szerintem nagy szélhámos ez a reg. és egyáltalán nincsenek ketten - csak az egyik bohóckodik. A csaj.

2016. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már tuti, hogy komoly, szerintem mondjuk kb 3 - 3,5 hónap után.
2016. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk akkor, amikor érzitek. Korán sem jó, de későn sem ideális. Pár hónap után már simán.
2016. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megnyerte az ötöst:)
2016. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Amikor akarod, akármikor.
2016. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

#1


Most miért pontoztatok le...?

2016. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A családon is múlik, én pont a problémás családom miatt szeretném minél tovább kitolni ezt, amennyire csak lehet, és alaposan felkészíteni a másikat, hogy ne rohanjon ki a világból.
2016. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!