Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tévő legyek, ha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, ha olyan lányba szerettem, aki foglalt?

Figyelt kérdés
Az egyik évfolyamtársnőm az egyetemen, mindig szimpatikus volt nekem, lenyűgözött az intelligenciájával, a jó humorával, a mosolyával, a vidámságával, sok mindene remekül el tudtunk viccelődni, és ahogy telt az idő, egyre jobban megkedveltem, most meg már belé is szerettem. Na de a gond az, hogy neki már régóta barátja van, szóval kellemetlen a helyzetem. Én tudtam róla az elejétől fogva, h van párja, és eleinte nem is néztem rá úgy, nem terveztem vele semmit, nem akartam belé zúgni, hanem csak úgy jött. Most már nincs megállás. Akármennyire is próbálom, nem bírom kiverni a fejemből, meg egyetemen nap mint nap találkozom vele, és olyankor önkéntelenül is csak mosolyogni tudok rá. Valószínűleg csak barátként tekint rám, és mint sem sejt róla, hogy mit érzek iránta, de ezt így nem bírom tovább.

2016. márc. 3. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele.
2016. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok nem találkozni vele, mivel közös óráink vannak.
2016. márc. 3. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, mert ha összejönne is pórul járhatsz.Menj el és szedj fel valakit. Tudod milyen szar amikor összejössz vele, de egyik napról a másikra visszamegy exéhez? Mert lehetséges ez. ELég ha összekapnak, akkor ott leszel neki te, kihasználja hogy törődsz vele, félreérti az érzéseit, összejöttök. S kibékül exével, s otthagy.


Szóval: felejtsd el. Keress mást.

2016. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De hogy felejtsem el, ha itt van az orrom előtt?
2016. márc. 3. 18:16
 5/5 anonim válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben, csak akkor a lány is hasonlóan érzett irántam. Elég nehéz volt, de inkább hanyagoltuk egymást. Visszatérve rád, szerintem inkább azt bánd meg, amit megteszel, ne azt amit nem. Ha tényleg jóban vagytok mondd el neki, aztán meglátod mi lesz.
2016. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!