Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy lánynak, hogy nem szeretnék tőle komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Randivonalon ismerkedek egy lánnyal és holnap fogunk találkozni. Rendes, vicces, jófej lány, de nem érzem nála azt a pluszt képei és írásai alapján ami miatt komolyabbat szeretnék tőle. Leszeretnék vele feküdni, de többet nem igazán szeretnék tőle. Max egy laza kapcsolatot. Viszont eléggé úgy tűnik, hogy komolyabbat szeretne, de én nem szeretnék és nem szeretném ezzel megsérteni.
2016. márc. 2. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak õszintén és egyenesen.
2016. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
és még a nőkre mondják a férfiak hogy "kurv"a " akkor mik a férfiak?
2016. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben becsületesebb lenne, ha lemondanád a randit, mert ezt nem igazán tudnád úgy előadni neki, hogy ne bántsd meg.
2016. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 De ha nem érzem nála azt a pluszt és nincs más lehetőségem akkor mit csináljak? Nem szeretnék olyan párkapcsolatba lenni ahol nem érzek semmit a másik iránt.
2016. márc. 2. 17:05
 5/15 A kérdező kommentje:
Amúgy én mindig is komoly kapcsolatot akartam, de mostanában sose jött össze, mert nem volt olyan lány akivel lehetett volna. De amíg nincs más addig szeretnék élni.
2016. márc. 2. 17:07
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez érthető, de akkor is olyan lánnyal kellene kezdeni, akit nem zavar, hogy nem tervezel vele hosszabb távra.
2016. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Eddig csak olyanokat fogtam ki akik hosszabb távra terveztek. Szeretnék én is hosszútávút, de nem szeretnék boldogtalan kapcsolatot, ahol nem tetszik annyira a lány és mást kívánnék meg mellette. Nem hazudok nekem fontos a külső és ez a lány nem néz ki rosszul, de számomra mégse az igazi.
2016. márc. 2. 17:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Ahhj, annyira unom már férfiak szájából ezt a "nincs meg benne a plusz" dumát...


Bezzeg, ha mi mondanánk ezt, akkor már rögtön jönne a rákontrázás, hogy: "Mi kell még nektek? Nem elég a rendes, jó fej, vicces srác."


Kezdem unni az egész ismerkedést...

2016. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8 "Kezdem unni az egész ismerkedést..."

Szerintem az emberek többsége így van ezzel. Én is rohadtul unom hidd el, de nem fog a számba repülni a sült galamb, ha nem csinálok semmit. Gondolom te is olyan pasit keresel aki megfog téged és nem éred be bárkivel hát mi is ilyenek vagyunk. Nem tetszhet mindenki, de mivel nem undorodok tőle ezért szívesen lennék vele együtt kötöttségek nélkül.

2016. márc. 2. 17:23
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
most találkozol vele először, és már ennyire tudod, hogy mit nem érzel?
2016. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!