Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Fogalmam sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fogalmam sincs mit kéne?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem neten egy fiúval. Egy városban lakunk. Decemberben megbeszéltük hogy átmegyek hozzá és így is történt. Azután minden vasárnap este átmentem hozzá. Utolsó találkozásunk január végén volt. Nagyon jól elvoltunk és azt mondta mindig és éreztette is hogy fontos vagyok neki. Azóta nem találkoztunk mert ő pihentetni akarta a dolgot kicsit és eléggé eltávolodott tőlem. Most azt mondta nem akar már tőlem semmit mert túl fiatal vagyok hozzá és gyerekes. 17/L és 25/F

2016. márc. 1. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Könnyen jött, könnyen megy! Aki könnyen adja magát, az könnyen pofára is tud esni!


Ez felnőtt kategória kislány. 17 évesen ne ide írj!

2016. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Na, remélem tanultál ebből. Pihentetni a dolgot az azt jelentette már akkor hogy vége. Kihasznált! Mit tegyél? Mondjuk állj ki magadért és mond azt hogy te nem ezt vártad tőle.
2016. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!