Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kellek egy lánynak sem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek egy lánynak sem, mert nem is tudnak a létezésemről, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg, és csak kevés embernek. Ritkán mozdulok ki, csak egyetemre járok be, ott meg minden lány aki tetszik foglalt. Utcán nem ismerkedem, mert egyrészt a lányok nem szeretik ha idegenek leszólítják őket, másrészt én sem szeretek idegeneket leszólítani. A barátaim jelenleg mind külföldön vannak, egyedül meg semmi kedvem kimozdulni. Netes társkeresőből köszönöm nem kérek, már kipróbáltam, ugyan válaszoltak a lányok, sőt többen tetszikeltek, maguktól írtak, de amikor személyes találkozásra került sor, mindig kiábrándultam, mert vagy kétszer olyan kövér volt, mint a képen, vagy kiderült, hogy drogos, vagy hiába tetszett képről, élőben nem éreztem az összhangot, sajnos kép meg netes írogatás alapján nem dől el, hogy vonzódom e valakihez, ahhoz személyes kontakt kell.

2016. febr. 26. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hol tanulsz?
2016. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aranyos lehetsz 😳
2016. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Változtass!
2016. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

24, Budapesten.


Változtassak? Oké, de min, és hogyan?

2016. febr. 26. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!