Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam egy lánynak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam egy lánynak, hogy még nem volt barátnőm, mert válogatós vagyok és vannak igényeim?

Figyelt kérdés
Nem úgy állítanám be magamat, mint egy szerencsétlent hanem elmondanám neki az igazat, hogy eddig voltak lehetőségeim, de nem vonzódtam eléggé hozzájuk akik meg nekem tetszettek azoknak vagy nem jöttem be vagy volt párjuk. Hallom egyesektől, hogy nem kéne elmondani, de nagyon nem szeretek hazudni és felmerem magam vállalni. Ezt miért kéne letagadni? Miért gáz az ha valaki nem éri be akárkivel?
2016. febr. 19. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, egyszerűen felesleges. Meg amúgy mit akarsz ezzel, kérkedni?
2016. febr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legjobb az őszinteség
2016. febr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok kérkedni ha tehetném nem tenném szóvá, de idő után ugyis szoba kerül.
2016. febr. 19. 23:42
 4/10 anonim válasza:
Te csinalod jol, en is igy vagyok, csak azzal jovok ossze akarmire is aki igazan bejon. A 4es csak egy szerencsetlen birka, ismerem az ilyen pattogo 'huudeszetdugn.m ezt a csajt' tipusu menőző ovodásokat, nagyon nevetek rajtuk mindig. Kerdezo egy percig se szegyeld hogy igy allsz a dolgokhoz. Ebbol latszik hogy nem egy gyerekes idiota vagy :)
2016. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem gáz, ha válogatós vagy, de fölösleges a potenciális partnernek ezt megmondani. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy "érezd magad megtisztelve, hogy egyáltalán odafigyelek rád", ez pedig nem bók.
2016. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt elmondhatod h még nem volt barátnőd mert nem találtad meg az igazit. Ha nagyképűen adod elő h ilyen hatalmas igényekkel rendelkezel, én még pofán is röhöglek h na itt egy maximalista szűz. Szóval csak kedvesen, normálisan, flegmázás nélkül.
2016. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A helyedben én nem fogalmaznék így, mert tényleg nagyképűen hangzik. Az egyik válaszadó jól mondja, mert ez (válogatós vagyok, vannak igényeim) tényleg így csapódik le: "az én tökéletességemhez eddig még senki nem volt méltó"- mondta a szűz fiú.

Igen, arról lehet beszélni szerintem (ha szóba kerül!) hogy "nézd eddig sajnos nem adódott olyan lehetőség, hogy legyen párkapcsolatom". Ennyi, nem kell ezt túlbeszélni...

2016. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PearlDiver ***** válasza:
Jól mondják az előzőek. Eltitkolni nem kell, de ha szóba kerül, szerényen, tárgyilagosan érdemes mesélni erről.
2016. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jól van értettem. Köszi a válaszokat.

Nem szeretném nagyképűnek beállítani magam csak boldog szeretnék lenni valaki mellett.

2016. febr. 24. 21:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a kommenteket. En 30 eves vagyok eddig 1 db 3 honapos kapcsolatom volt. Amikor lesz legkozelebb, nem kotom az orrara a leendonek, ha kerdezi elmondom. Persze nem egy lannyal voltam eddig egyutt ( szex) arra valahogy mindig konyebben igent mondtak a lanyok mint a jarasra.
2016. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!