Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lánynak van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak van valami pici titkos szerelme?

Figyelt kérdés

én emiatt pasiként nagyon el vagyok keseredve... sokszor találkoztam egyedülálló lánnyal, de "már igazából 3 éve lenne valaki, aki bejön testileg, lelkileg", "7 éve ismerem a srácot, akkor nagyon megbántott, és össze-vissza csalt, most irt rám", és hasonlók.


Bennem is maradtak tüskék, nekem is voltak reménytelen szerelmeim. A legutóbbinak még adnék is esélyt... de nem az van, hogy nem ismerkedek, nem csinálok semmit, mert "ah, úgyis ott van ő"...


2016. febr. 4. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Régen, huszonévesen volt, most a páromat szeretem, ő a szerelmem :-)
2016. febr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedves #1

30-on túl te még lánynak érzed magad? :)

2016. febr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs, és csak időpocsékolásnak tartom a viszonzatlan szerelmeket. Inkább keresek olyat, aki az érzéseimet viszonozni is tudja.
2016. febr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van pici titkos szerelmem, de ő nem létezik. Úgyhogy éppen olyan, amilyennek elképzelem. Ő sem tökéletes. Ez már az önbizalomhiányom miatt lehet. Pupupupupuu
2016. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es: simán :-D
2016. febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, te egyszerűen csak sorozatosan olyanokat fogtál ki, akikre vagy valaki nagyon nagy hatással volt és vagy kivárnak (mert látnak esélyt), vagy nem jött az életükbe más, aki még nagyobb hatással lenne rájuk, vagy pedig alapból lassan váltanak az érzéseik.

Menni kell tovább, és nem szabad görcsösen keresni, lesz, aki rád lesz akkora hatással, hogy nem látsz majd mást mellette, és ha ez kölcsönös, akkor nem mész tovább te sem.

2016. febr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Soha az életben nem kellettem volna neki, sőt egy másik életben sem. Miatta nem ismerkedtem évekig senkivel, mert magamban, nemtudatosan hozzá mértem mindenkit és senkinek nem adtam esélyt. Az alteregóját kerestem, de nem találtam. Aztán már csak a külsőre hasonlítókat, aztán már megelégedtem volna, ha csak vonásaiban hasonlít, később elég volt pár halvány dolog, ami emlékeztet rá, de ezeket se találtam soha snekiben és akkor szép lassan kikopott a "minta" a tudatomból és újra tudtam normálisan ismerkedni.
2016. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
20%
Nekem volt ilyen, de ugyanúgy ismerkedtem mellette. Gondolom a lányok szentimentálisabbak, vagy elhiszik azt a mesét, hogy ha eleget várnak valakire, akkor az majd magához tér és hirtelen észreveszi az erényeiket meg értéküket. Nah. Butaság. Ha valakinek nem vagy jó elsőre, akkor túl kell lépni.
2016. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt több ilyen, és én is azt hittem, hogy rajtuk kívül nem kellene senki, blablala. De nem zárkóztam el az ismerkedés elöl, söt. Bár abban sem volt sok szerencsém :D, amíg nem ismrtem meg a barátomat. Azóta eszembe sem jutnak ezek a reménytelen sóvárgások. Hülyeség volt, de mindenki túlmegy ezen :)
2016. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!