Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elérni, hogy kimozduljon a bátyám? Vajon miért ilyen visszahúzódó?

Figyelt kérdés
A bátyám 24 éves, nagyon jóképű, intelligens, humoros ember. Viszont emellett nagyon visszahúzódó. Egyedül egyetemre jár be, mesterképzésen van, és ilyen tudományos kutatásokban vesz rész. Ezenkívül viszont sehova nem megy el, inkább visszavonul a szobájába, és itthon ül. Elképesztően nyugodt, higgadt, békés személyiség, könnyű vele jól kijönni, cselekvésre bírni azonban annál nehezebb. Próbáltam néha elhívni, hogy jöjjön velem erre-arra ,de nem volt kedve, a saját egyetemi évfolyamtársai is hívják állandóan, de ő velük se megy sehova. Vajon hogy lehetne rávenni, hogy kicsit kimozduljon? Vagy ne is próbálkozzak ilyennel? Mi lehet az oka hogy ilyen?

2016. febr. 23. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, nagyon jól érzem magam otthon, egyedül, nagy ritkán meghívok pár ismerőst házibulira, de amúgy eszem ágában sincs kimozdulni, csak ha muszáj. Ha meg unszolnak, hogy menjek, még jobban elkedvetlenítenek, az olyanok társaságát később is kerülöm.

Szóval, szerintem ne erőltesd, valószínűleg introvertált természetű, a nagy társaságok nem feltöltik, hanem lefárasztják.

2016. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!