Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Többszöri randi lemondás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többszöri randi lemondás, adjak meg esélyt?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismerkedtem egy pasival igaz tőlem 80km

Lakik de sztem nem távolság ha valamit nagyon akarunk. Első randi megbeszélés indok "nem engedtek el a munkahelyről" okes előfordul alá írom. Második indok. "Elromlott a kocsi, Hétfőre ugyan kész lesz de 2 hétig nincs egy szabad napja sem, ugyan márciusba lesz 2 het szabijA" hanyagoljam? Nem szoktam ilyenen vaccilalni, de valamiert ez fontos nekem. Vélemény? Koszonom



2016. febr. 20. 15:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lényegtelen, hogy igaz vagy sem. A kérdés inkább az, ha már most sincs rád ideje, mi lesz, ha majd netán jarni fogtok?!
2016. febr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat


Megírtam neki h ez egy kicsit sok volt,,hogy nagyon megbántva érzem magam es nincs harag ha valami ügyből kifolyólag Pesten jár szóljon, de ne kommunikáljunk. Na meg persze ha Vki fontos arra szakítok időt. Ennyi volt a válasza


Rendben, tudomasul vettem! Neked is minden jót! Szia


Na ennyi volt :) mennyire kis naiv voltam, bár nem értem mire volt jo

2016. febr. 21. 08:45
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

de szar... ez tényleg komolytalan. ilyenkor én még azt is megbánom, hogy őszinte voltam velük. de legalább kaptál lezárást.


kösz, hogy megírtad.

2016. febr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!