Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Többszöri randi lemondás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többszöri randi lemondás, adjak meg esélyt?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismerkedtem egy pasival igaz tőlem 80km

Lakik de sztem nem távolság ha valamit nagyon akarunk. Első randi megbeszélés indok "nem engedtek el a munkahelyről" okes előfordul alá írom. Második indok. "Elromlott a kocsi, Hétfőre ugyan kész lesz de 2 hétig nincs egy szabad napja sem, ugyan márciusba lesz 2 het szabijA" hanyagoljam? Nem szoktam ilyenen vaccilalni, de valamiert ez fontos nekem. Vélemény? Koszonom



2016. febr. 20. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem is elsősorban a randi lemondással lenne gondom, hanem hogy ha rendszeresen ilyen kevés szabadideje van, az úgy nem valami jó...:/
2016. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem hihető.


mi van a hétvégével?

2016. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagold, ha nagyon akarná, akkor megoldaná. Nekem legalábbis már kínos lenne, ha ennyiszer átba szom a csajt.
2016. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hanyagold,mindenképp.Ezek csak kifogások,ha nagyon akarná,megoldaná.Gondolj csak arra,hogy ha neked valaki fontos,mi mindenről lemondanál egy taliért vele...
2016. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet igaz amit mond és komolyan a gyk-s vadidegenek miatt feladnád mert azt mondják minden info nélkül,hogy ez nem okés?
2016. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat. Valóban mar nekem kellemetlen hogy ennyire hülyének lehet nézni. Pl mikor csinálták a kocsijat több képet küldött a szerelő műhelybe. En naiv
2016. febr. 20. 16:20
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudod néha külső szemlélok sokkal jobban látják a dolgokat. En elfogult vagyok.
2016. febr. 20. 16:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Tényleg fura indok ez az utóbbi. Valamikor kell lennie pihenőnapjának, legalábbis szerintem.
2016. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ha szeretne látni felül a vonatra.

Olyan nincs, hogy nem tudja megoldani.

Az ilyenek a neten általában szórakoznak sajnos. Ok lehet hogy hazudott pl házas vagy kapcsolata van ez gyanús főleg ha hétvégén se ér rá. Vagy nem magáról küld fotót.

Ha gondolod, adhatsz esélyt de nincs értelme. Ha dobod és megis akar vmit majd keres.

Hidd el, sajnos tapasztalatból irtam mindezt.

2016. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Nem is értem minek pazarolta rám az idejét vagy 2 hétig, ha aztán mindig elodázta a találkozót. Egy ideig én is filóztam, mert szimpi volt, de aztán láttam, hogy ebből nem lesz semmi, aztán felszívódtam...
2016. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!