Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban foglalkoztat ez a kérdés, pedig igyekszem mindent megtenni az ügy érdekében. Ma már nincs igény a normális gondolkodású, udvarias fiúkra ?


20 éves srác


2008. szept. 19. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Igény az biztos van:)

Talán a lányok csak barátként néznek rád, mivel annyira normális és udvarias fiú vagy.Nem ártana kicsit felnyitni a szemüket,hogy egyik-másik lánytól többet is szeretnél.Merj kezdeményezni,mert nem tudunk gondolatokat olvasni:)

2008. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalmat kell közvetíteni, ez a kulcs.

Sok Hozzád hasonló korú srác ott b.ssza el hogy kimondja, neki soha nem jön összem ő nem tetszik egy lánynak se, ő nem tud barátnőt szerezni, stb. És akkor a potenciális, hasonló korú lényok elgondolkodnak, hogy vajon mi gáz lehet ezzel a helyes fiúval, hogy nem állt vele szóba senki?

A nők többnyire arra buknak, ha egy fickónak van önbizalma, és voltak már kapcsolatai (hazudni nem fontos, de az ellenkezőjét se kell "reklámozni"). (Persze bunkónak nem kell lenni, az udvariasság maradhat, a rendesség, stb. de egy kis "nagy pofa" nem árt, felvágás, vagy utalgatás - sajnos ezt látom, ez működik a csajoknál, főleg a korban Hozzád illőknél.) Az "én egy lúzer vagyok" beállítottság kész öngyilkosság. Nem mondom, h Te feltétlen ez a típus vagy, de kerüld el!

2008. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én csak 19 vagyok, és nekem sem volt még soha komoly kapcsolatom. A nyáron beleadtam mindent, de nem jött össze így sem. Volt mikor nagyon utáltam ezt a helyzetet, de rájöttem hogy el kell fogadnom ezt is. Arra akarlak bíztatni, hogy ne add fel, tarts egy kis szünetet, meglátod tök jó lesz, és nemkizárt hogy ekkor szólít le téged az igaz szerelmed. Bár mai életben minden kapcsolat 2-3 hónapos, de már engemet nem is zavar hogy nem voltam egy nővel sem, mert a magánéletem csak rám tartozik, a többieknek meg azt mondok amit csak akarok, egyszóval ne másnak felelj meg, ne azért legyen barátnőd mert mind a 4-5 haverodnak már volt, ez is olyan mint a cigizés... ne azért szokj rá mert a haverjaidra emiatt buknak a csajok, ő életük, úgy b*sszák el ahogy akarják, és gyakorlatilag a szerelem, a szex is egy magánügy, és nincs semmi rossz abban ha 20 évesen szingli vagy, mert tulajdonképpen ha hiszed ha nem, csak a reklámot hagytad ki... azaz amúgyis a 14-17 éves csajok inkább csak kóstolgatják a fiúkat, és egymásnak azzal vágnak fel hogy kinek mennyi fiú jött már össze. Biztosan te is rájöttél hogy 18 éves kor felett a lányok sokkal többet érnek, és ekorban már egy kedves aranyos leányzó igyekszik megbecsülni egy fiút a maga hibáival együtt, szóval ne változz meg, ne játszd meg magad, ne akarj menőzni, csak add önmagad, ha meg ezekután egy lány sem akar tőled semmit sem, akkor foglalkozz azal ami érdekel, és majd csak lesz valami... én is 19 vagyok, és nem elképzelhetetlen hogy 24 évesen lesz nőm, de addigra már munkahelyem is lesz, és a szerelemben nincs olyan hogy " lemaradni mindenről " mert úgyis behozod a hátrányt (csókolózás, szex, randik) és elmondhatod magadról büszkén hogy nem vezettek félre, nem hülyitettek, és nem csalt meg senki.


Egy szingli fiú (19)

2008. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
68%
Hali!!! Ne foglalkozz velük. Aki nyomi az nyomi:) a nőknek semmi sem jó, h*lye p*csák szinte mind. Ha bunkó vagy az a baj, ha nem vagy az az a baj. Annyit nem érdemelnek hogy az idődet rájuk szánd. Ha az egyikkel kedves vagy annak pont nem az jön be, ha bunkó vagy akkor meg az, szóval tök mindegy, akármit teszel nekik semmi nem jó. logikátlan elcsökevényesedett agyú hülye k*rva a legtöbb. Szard le őket, h*ülyékkel nem kell foglalkozni, ha nem foglalkozol vele akkor talán hátha találkozol a nagy Ő vel, aki talán normális (bár ez a nőkről nem nagyon mondható el):P Én legszívesebben bunkó lennék minddel mert megérdemlik, de sajna nem megy, pedig lehet az lenne a jó ha tahó lennél:P Ha a kedvesség nem jön be akkor legyél az ellenkezője:) bár az sem jó mert nem önmagad adod:( Szóval, szarni rájuk!!!
2009. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
egyet értek 13:10el
2009. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Ááááh, mennyi puncihiányos gyűlt itt össze! Gyerekek, nem sírni kéne, hanem csajozni! :)


A kérdezőnek meg: kicsit megijeszt, hogy "normális gondolkodású, udvarias fiúnak" tartod magad. Ha ugyanis ezeket emelted ki, akkor félek nagy baj van. Nem ismerlek, így k*rvára elhamarkodott lenne azt mondani, hogy baj van, de...


Szóval egy csaj sem lesz beléd szerelmes, ha csak normális, vagy udvarias vagy. Persze, ezek soha nem hátrányos dolgok, de ha pl. humoros vagy, vagy izmos (na jó, az nem minden lánynak jön be), az többet ér...


Szerintem ne legyél túl udvarias. Nyilván engedd előre az ajtóban, nyilván ne legyél bunkó, de ha folyton ott ugrálsz, h feladd a kabátját, vagy alátold a széket, az nem fog bejönni. A nők alapvetően férfit keresnek, aki leteperi őket, aki valamennyire uralkodik rajtuk. Nyilván nem egy brutális állatra kell gondolni, nem valakire, aki elnyomja őket, aki mellett kuss a nevük, de általában szeretik, ha felnézhetnek a párjukra. Ha pedig folyton pincsi üzemmódban szaladsz utána... nos, akkor papucs vagy, nem férfi.


Amit viszont gyakorlati szempontból is javaslok: ha csaj kell, akkor iratkozz fel társkereső oldalra! Gondolom nem vagy egy nagy partyarc, szal eléggé korlátozottak a lehetőségeid. Ezt viszont neked találták ki; itt mindenki tudja a másikról, h párt akar és mindenki tudja, hogy a másiknak nincs párja. :) Persze a társkeresős csajozást is tanulni kell, rá kell jönni, hogy milyen kezdőlevelet kell írni, hogy milyen bemutatkozás kell, hogy milyen képet kell felrakni, hogy hogy kell viselkedni az első randin, hogy hogy kell utána viselkedni... és persze a legnehezebb azt megtanulni, hogy hogy kell egy kapcsolatot fenttartani. Próbálkozz és ne add fel! 1-2 éven belül belejössz!

2009. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, nagy baj van, de nem csak nálad, hanem a hozzászólóknál is! Kár, hogy nem azt javasoljátok, hogy ne is csajozzon, mert úgyis otthagyják, akkor meg minek! Ez nem jó hozzáállás.

Alpári leszek, szarjál bele! Ez a jó hozzáállás! A lányok meg se kell szólalnod, már látják, hogy nincs barátnőd és mennyire vágysz arra, hogy VÉGRE legyen. Tök mindegy milyen kedves vagy, meg udvarias, tudod mit jelent ez a lányoknak? - Hú, ez a pasi már biztos vízhólyagosra rejszolta magát és már tök mindegy milyen nő jön szembe! -> igénytelen. A lányok ezt utálják a legjobban! Ha nem volt még barátnőd, akkor ajánlom figyelmedbe a csajozásitanácsok.hut, jó dolgokat írnak és mielőtt valami IQ fighter benyögné, hogy őőő hülyeség, igen, ez működik. Lényeg, hogy először ne álmaid nőjét keresd, mert nem fog szóba állni veled. Tapasztalatot kell szerezned, XP-t! :D

Ne úgy menj oda egy lányhoz, hogy hú, de szép, biztos jó anyja lesz a gyerekeinknek! Meg fog látszani rajtad, lány válasza: kukába veled!

Úgy menj oda: hű, jó csaj! és kész! Nem gondolkozol csak cselekszel. Ez a spontán viselkedés az, amit a lányok várnak! Bármiről el lehet beszélgetni. Az összes barátnőmet úgy szedtem fel, hogy a nem is barátnőt akartam, csak dumálni, megismerni valakit. (fesztivál, koncert, szolgáltató ügyfélszolgálata :D) és ezek a lányok nem plázacicák voltak (ez a spontán módszer náluk még inkább működik), egyetemista, értelmes lányok, több éves kapcsolattal a hátuk mögött, nem ribancok!

Szóval az általatok "normális" lányoknak mondott csajok úgy körülvesznek minket, mint a mobiljelek csak be kell fogni őket!

Az udvariasságot ne felejtsétek el, mert azt nagyon becsülik, de mellette olyan férfire vágynak, aki humoros (nem azt jelenti, hogy tud 100 viccet kiskönyvből!), laza, könnyen bármiről tud beszélgetni, nem fél az érintéstől vagy megérinteni egy lányt (hasonló véleménynél a kiszemelt lány alkarjának megsimítása csodákra képes), ugyanakkor látszik rajta, hogy ha két vicc között megjelenne pár hülyegyerek késsel fenyegetve, akkor nem fakadna sírva anyut hívva.

Lényeg, hogy ha be akarsz csajozni nem fog sikerülni, ha csak éled az életed és mosolyogsz, a csajok fognak veled bepasizni. Persze ehhez:

1. elhatározás, hogy ezentúl másképp lesz: sikeres leszek a nőknél (negatív hozzáállással mit vársz?)

2. kedves barátnők véleményét kikéred milyen frizura áll/állna neked jól, milyen színű, stílusú ruhákban lennél te magad. Mindenképp kérd ki a véleményüket, mert amit te azt gondolod jól áll, könnyen lehet, amiatt nem csajoztál eddig! Merj változtatni!

3. keresd meg magad, légy egyéniség, de tetőtől talpig önmagad!

4. hangsúlyozd ki értékeidet, rejtsd el hibáidat: pl. ha barátnőid szerint jó segged van felejtsd el a bőszárú szarokat, hordj farmert! Ha pattanásos vagy ne érdekeljen! A legtöbb lány észre se veszi egy mosolygó arc láttán a pattanását, majd elmúlik. Ha pedig olyan gyökér csajjal találkozol, aki még a szemedbe is vágja: lehet, hogy van ragyám de te tuti előbb fogsz ráncosodni a száraz bőröddel, mint én! (pimasz de vicces - ha ezt határozottan és hangosan mondod, a körülötted lévők nevetni fognak VELED, a lány pedig szégyenli majd magát! :D

5. beszélgess lányokkal, ne csajozz! Beszélgess! Úgy fogsz becsajozni, hogy észre se veszed. Kérdezd meg megbízható ismerőseidet, hogy tízes skálán te hányas pasi vagy. Mondjuk 6-os, keress 5-ös lányokat buszmegállókban, kávézókban stb. Csak beszélgettek, a lány pedig örül, hogy valaki hozzá is szól (sajnos ez van, mert a hülye média miatt a szőke cicákat körülugrálják, míg az átlagosabb lányok pedig magányosak) - a lényeg hogy minél könnyebben beszélj lányokkal.


Minden lány más, de vannak bennük közös pontok: minél több lányt ismersz meg (és ez nem egyéjszakás csajokat jelent), annál jobban fognak szeretni a lányok, mert te leszel az a pasi, aki "megért engem és mégis olyan szexi".

Tévhit, hogy a lányok a külsőségek alapján választanak párt! Nem árt, ha nem vagy egy sörhasú lötty, de ha a személyiségeddel lenyűgözöd nyert ügyed van!

Nem véletlen az a régi mondás, hogy a férfi elég ha egy fokkal szebb az ördögnél.

Na kidumáltam magam, remélem segítettem.

HIT + AKARAT = EREDMÉNY


Coyote

2009. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél normális, ezt tapasztalatból mondom. Mindig a rosszfiúk, azok, akik a csajokat úgy kezelik, mint valami tárgyat ez a nőkben valami olyat indukál, hogy nem is értem. Szóval, ha tepersz az elején, de ne nyálasan, odaadóan tedd, mert akkor besorolnak az aranyos kategóriába és azzal már el is vágtad magad. Javaslom, hogy legyél laza és magabiztos, vagyis próbálj meg annak tűnni. Ez mindig figyelemfelkeltő. Nem is kicsit hidd el! Igény mindig van normális srácokra, csak jól kell előadni magad.
2009. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nekem is jól jött hogy feltetted ezt a kérdést.

a válaszokból én is sokat tanultam.

11:01 esnek nagyon igaza van szerintem, igy nem is teszek hozza semmit.

2009. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!