Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztunk párszor, elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztunk párszor, elég kelletlen voltam, de minden randi után keresett, és ő nagyon lelkes volt. Rájöttem, hogy érzek iránta valamit, azóta kedves vagyok vele, viszont kevesebbet keres. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Nem sok idő telt el az első találkozástól számítva. Viszont szerintem összeillenénk. Most lehet ő húzza az agyamat? Hogy hozzam a tudatára, hogy ő is ugyanolyan szimpatikus nekem?
2016. febr. 16. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
simman megmondd neki és kész,veszteni valód van?nincs.--inkább most,mielőtt késő lenne.
2016. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb ugyanígy vagyok most én is.Keres,de nem beszélünk annyit,mint előtte,nem flörtöl annyit és nem hívott el azóta sehova(3-4 napja)...nem tudom ezt hova tenni.Szerintem rá kell kérdezni,vagy hagyod menni a dolgokat,előbb-utóbb úgyis elválik,mi lesz.
2016. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De ilyenkor mi játszódik le az ilyen típusú emberekben mint pl te? Nem rosz indulatból kérdezem, csak kíváncsi vagyok.

Szóval van valaki aki rendszeresen keres téged, randizgattok, lelkes miegymás. Te eleinte nem nagyon nyílsz meg de ez változik pozitív irányba és ilyenkor még mindig elvárod, hogy rendszeresen keressen téged? Mármint, ennek nem két oldalúnak kellene lennie? 100% -ban csak ő keres te pedig egyre kedvesebb vagy? Ennyi?

2016. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!