Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba ő is kedvel engem de nem merem meg kérdezni járna-e velem?

Figyelt kérdés
Én is tetszek neki ő is tetszik nekem egyszer már jártunk akkor az unoka tesóm hozott össze velem de az se volt sok idő és azóta azt mondja járna velem most már sokáig ha nem lenne pasija de az unoka tesóm barátnője és azt mondta nincs is pasija nem tudom mit tegyek?
2010. márc. 29. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
kend el az uncsitesód száját az agresszióra gerjednek a csajok, utána meg már nem lesz gond
2010. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Agresszív vagyok néha de ha nagyon bele jövök akkor hát kicsit durva haverom kezét már majdnem fel gyújtottam a haverom fejét majdnem be törtem szal.. :D
2010. márc. 29. 21:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Valaki tud adni még 1 2 jó ötletet? Nagyon kéne:)
2010. márc. 30. 15:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Na senkise tud adni 5letet?? :(((
2010. márc. 30. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!