Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan gyozitek le a gatlasait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyozitek le a gatlasaitokat ismerkedesnel?

Figyelt kérdés
A sehogy mert nincs valaszokkal kimeljetek pls! Pl konditeremben egy tok ismeretlen ( kozos ismeros sincs) novel, hogy probalnatok meg megismerkedni?

2016. febr. 4. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk amikor elmegyek mellette, véletlenül kiborítanám a táskámat, vagy elejteném pár cuccomat, és ha segítene összeszedni, akkor megköszönném, és hálából meghívnám egy kávéra.
2016. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ugy kezeled mintha farka lenne, fiukkal mar majdcsak nincs baj, ugye?
2016. febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom neked, sehogy. Nem ismerkedem ilyen közvetlen módon - valahogy bennem van az, hogy így mire alapozzak? Miért szeretném megismerni? Semmit sem tudok róla. Csak külső alapján? Ez így nekem kicsit durva, de ez ugyebár én vagyok, másoknak lehet ez sima ügy.


De ha gátlásos vagy, akkor lehet neked is fel kellene hagyni ezzel és inkább a neten, vagy baráti körben beszélgetéssekkel ismerkedni - aki hozzád való és tetszetek is egymásnak úgyis közel fog kerüni hozzád. (Véleményem szerint ez a közvetlen ismerkedés amit írsz, eléggé erőltetett - számomra persze csak, előre is elnézést azoktól akik szerint nem, ez most nem kinyilatkoztatás, hanem egyéni vélemény - és nekem az a hagyományos étteremben ücsörgős randizás sem menne. Én ahhoz túl idegeskedős és aggodalmaskodó vagyok. Szeretem előbb megismerni azt akivel szeretnék is valamit - akkor már van mire építeni, van mire alapozni. Igaz ez így hosszadalmasabb. (Kövezzetek meg, de én azt is élvezem benne, hogy nem hipphopp történik minden hanem mindig van benne egy kis elnyújtott izgalom).


Gondolkozz ezen... Nem kötelező, de egy próbát megér (nálam működik, el sem tudok más módot képzelni) - és talán ez lesz a nyerő számodra is...?


Bár maga a konkrét eset... Itt sem érdemes lerohanással indítani. A csajszi nem hülye, ha csak külsőre alapozva lerohanod azt fogja gondolni - helyesen - hogy le akarod fektetni. Ez így nem lesz túl jó indítás, hacsak nem vagy valami szélsőséges kaszanova (nem vagy), vagy a csajszi nem ribizli (gondolom nem az, legalábbis remélem).

2016. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!