Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vannak a srácok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vannak a srácok úgy ráizgulva a sminkmentes képekre pl. ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Mondván azt akarják látni, ki mellett ébrednek. Lehet sminktelen lány mellett ébrednek, de aztán az a lány kisminkeli magát és egész nap már úgy fogják látni.
2016. jan. 31. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretik a zsákbacicát. Te örülnél ha a csávó olyan képet küldene ahol szivacsos, élethű izmokat imitáló pulcsiban lenne kb. Svárcenegger alkattal aztán élőben Mr.Pálcikaember vagy Dagi Albert?


Ugye, hogy nem?!

2016. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csalni akarsz, mi?
2016. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha pálcikaember lenne annak örülnék, nem szeretem a hatalmas izmokat. :D De a smink nem annyira csalóka egyáltalán, általában lehet látni, hogy anélkül is szép-e valaki, vagy egy bányarém, kivéve ha profi sminkes valaki és úgy tud sminkelni, árnyékolni, hogy teljesen megváltoztatja a vonásait is.
2016. jan. 31. 23:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Én soha nem kértem képet,nekem mindig csak küldik:D

Van némi idő,a Gyakoris üzenet váltások,kép küldés,és az együtt ébredés között,nem is értem:D

2016. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3


De ha kövér akkor máris nem. Látod, hogy csalni kellene a kövérnek is...? Énnekem is csalni kell... :S

2016. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha smink nélkül is szép vagy, akkor miért zavar, ha smink nélküli képet kérnek?
2016. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan nem szeretjük a felszínességet sem, és a mű dolgokat sem. És akinek nincs sminkes kép kirakva, az jó eséllyel nem viszi ezt túlzásba, pozitív dolog. Én se pumpálom tele magam izmokkal :D
2016. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert sokan nem is szeretik a sminket. Ha valami kis minimális van rajtad mert te anélkül nem érzed magad nőnek attól persze elférnek, nagyrésze észre sem veszi, ha mindig van és megszokják... De ez kb a szempillaspirál szájfény korrektor és ennyi. Ennél többet nagyon sok srác nem szereti. És a smink nélküli képnek ez már elég amúgy is. Csak ők azt akarják - akik kérik az ilyen képet, nem az összes persze -, hogy lássák, hogy szoktál-e smink nélkül lenni és úgy is tetszel-e nekik. Ha otthon vagytok hétvégén akkor nem akarja, hogy smink legyen rajtad. Tehát neki marha mindegy, hogy úgy hogy nézel ki. Persze plusz pont mert akkor amikor néha elmentek úgy valahova, hogy tényleg kicsíped magad, akkor jajjdejójajjdeszép, ez mindig izgi marad és amúgy is jó mutogatni a haveroknak a csinos barátnőt. Szóval azért előny, ha tudsz jól sminkelni. De akik kérik ezeket a képeket, ők nem akarják, hogy a hétköznapokban fullra sminkelve járj vagy ha neked úgy jó, oké, de legalább otthonra ne. Továbbra is áll, hogy a minimális no-makeup-makeup-look elfér.
2016. febr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Alapból nem akarom, hogy minden nap sminkelje magát... te tudod, hogy mit kensz magadra vagy csak csinálod, mert más is csinálja?
2016. febr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mint nő: pont azért, amiért nem szeretik a photoshoppal erősen feljavított képeket sem, meg azt se, ha öt évvel, és tíz kilóval ezelőtti képet tesz fel valaki.


Nem akarnak csalódni, mikor élőben összefutnak, és/vagy nem olyan nőt akarnak, aki csak talpig vakolatban néz ki valahogy.


Nem kell sminkmesternek lenni, egy jó frizura, egy kis smink, egy fülbevaló, pár jó cucc, és már nem ugyanaz a nő van a képen, mint aki leugrik a boltba egy liter tejért, melegítőben és kócosan.


Egyébként sem értem, miért kell ébredés után tatarozni, és egész nap úgy lenni. Én akkor használok sminket, ha fontos a megjelenésem, megyünk valahova, ha olyan munkakörben dolgozom, stb, de egy baráti beszélgetéshez meg a páromnak igenis legyek tökéletes úgy, ahogy vagyok.

2016. febr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!