Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vannak a srácok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vannak a srácok úgy ráizgulva a sminkmentes képekre pl. ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Mondván azt akarják látni, ki mellett ébrednek. Lehet sminktelen lány mellett ébrednek, de aztán az a lány kisminkeli magát és egész nap már úgy fogják látni.
2016. jan. 31. 23:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én nem megyek le a boltba kócosan, melegítőben. (Mivel ha itthon lazulós nap van, egyáltalán nem megyek le, általában előre vásárolok munka után ezt-azt, ami kell otthonra.) Munkába mindig sminkelem magam, ha elmegyünk barátokkal, a barátommal akárhová, akkor is. Ritka, mikor csak úgy egész nap itthon döglünk sminktelenül.

Épp emiatt, túl intimnek érzem azt, hogy szinte vadidegeneknek sminktelen képeket küldözgessek, mikor az egyetlen személy általában aki úgy lát, az a párom és valószínűleg ő is csak az első együtt alvás után reggel. Nem vagyok amúgy ronda anélkül állítólag, de nekem így jobb.

2016. febr. 1. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!