Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bunkóság volt otthagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság volt otthagyni?

Figyelt kérdés

Neten beszélgettem egy pasival, egész szimpatikus volt, belementem hogy találkozzunk.

Már az sem tetszett, hogy én megadom a módját, kiöltözök, sminkelek, megcsinálom a hajam, a pasi meg odaállít melegítőben. Mintha nem az első találkozás lenne, csak leugrik a sarki kisboltba.

Gondoltam, nem fogom ezért leírni, adok egy esélyt.

Mondja, sétáljunk egyet. OK. Ez kimerült abban, hogy a szomszéd parkban megyünk egy kört, és leül egy padra, én meg jobb híján mellé. Már ekkor is jeleztem, hogy azért ehhez elég hideg van.

Egy órán át ott ülünk a padon, gyakorlatilag már rázott a hideg. Aztán elkezdett csepegni az eső.

Ekkor határozottan kértem, hogy folytassuk a beszélgetést egy kávézóban. Láttam rajta, hogy minden színben játszik, mit mondjon.


Megmondtam neki, hogy bocs, nem kell fizetned semmit, nem akarom magam semmire meghívatni, egyszerűen csak megfagyok, és ne tegyen úgy, mintha neki fel se tűnne.

Elköszöntem és otthagytam.


Egyébként igen, az is sza.rul esik, hogy két hét beszélgetés a neten, meg egy randi a városban, és annyira nem veszi a fáradságot, hogy kifizessen egy 120 Ft-os kávét. Inkább végignézi ahogy megfagyok az esőben egy padon.

Hová lettek a férfiak??

Nem azt mondom, hogy vigyen elit étterembe, de azért sokkal kulturáltabb formája a beszélgetésnek, hogy beülünk valahová, rendelünk egy kávét vagy egy üdítőt (kemény 2-300 ft-os kiadás), és nem fagyunk szét.

Az sem érdekes már, milyen az első benyomás? Nem azt mondom, hogy öltönyben, de mondjuk frissen borotválva, normálisan felöltözve...


Most rámírt a társkeresőn (más elérhetőségem nem tudja, és ez így is marad), hogy nem érti, mi volt a baj, szerinte minden jól alakult, nagyon jót beszélgettünk, még ő tartja sértőnek, hogy faképnél hagytam.

Megindokoljam egyáltalán mi bajom?

Vagy ennyit se ér, ha ő ennyire tudott csak megtisztelni?



2016. febr. 3. 13:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben le se ültem volna ebben az időben a padra. Nincs az a férfi a világon, aki megér egy hólyaghurutot, vagy egy petefészek gyulladást. Akkor búcsúztam volna el tőle, amikor leült a padra, és hiába mondom neki, hogy nekem ehhez még hideg van.

Ha van kedved, írd le neki még egyszer, hogy miért nem akarod folytatni a dolgot, így a te lelkiismerted tiszta lesz, de jelezd azt is, hogy több levélre nem válaszolsz.

2016. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hogy lehetnek ilyen nyomorék, szociális analfabéta férfiak? :D Írom ezt férfiként. Ez nagyon gáz, legalább mentetek volna el egy pubba sörözni, vagy kajálni egyet. Nem vágom. :D Meg ez az alpári susogós melegítű style sem normális. Szerintem ez olyan pasas lehet, aki leszarja a nőt, elvárja, hogy körberajongják, full passzív. Mondd meg neki, amit ide kiírtál, hadd tanuljon belőle!
2016. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Válaszra se méltasd ezt a szerencsétlent :D


Tiltsd és felejtsd el.


Jó tanácsok a társkeresőn:


-akivel randit beszélsz le,helyszín és időpont meg legyen határozva(minimum a kávézó,vagy bármilyen BEÜLŐS hely!,annél alább ne add!)


-utcán úgy találkozol csak,ha a kávézó előtt beszélitek meg,v valamelyikőtök már bent várja a kávézóban a másikat!


-akivel nem tetszett a randi,nem vagy köteles semmit visszajelezni,üzenetet írogatni meg méginkább nem kell!


-lehetőleg egy telefonálás legyen a találkozó előtt,hogy halld a másik emberke hangját(elég sok mindent meg tudsz)


-akivel 3.találkozó után se jutsz el semerre,azt ne vedd számításba


-aki 2 találkozó között hetekig nem ér rá,szintén ne vedd számításba


Remélem segítettem.


(egy társkeresőn párját megtaláló hölgy)

2016. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, válaszolj neki! Ha másért nem, a nőtársaidért! Gondolj bele, hogy ebből lesz az a pasi, aki GYK-n felteszi azt a kérdést, hogy miért ilyen szemét az összes nő, hogy így faképnél hagyják, stb. Ennek elejét veheted pár mondattal, amiben kitérsz a melegítőre, a vacogásra, meg a szűkmarkúságára.
2016. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Inkább randiztál volna velem, beültünk volna egy kávéra, sőt kapucsínóra is akár, csak az a gond,hogy velem egy nő sem randizik a külsőm miatt, meg amiatt se,hogy már vagy 3 éve nem keresek társat semmilyen formában :)
2016. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

14-essel maximálisan egyetértek. Ha még nem tetted meg, mindenképp írd meg neki mi volt a bajod, különben az lesz, hogy mekkora egy szemét ribi vagy, hogy ok nélkül ott hagytad... Nagyon gáz az ilyen "férfi", de tényleg a nőknek (és megítélésüknek) teszel jót ezzel.

28/F

2016. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Így zajlik egy igazi, romantikus randevú :)

[link]

2016. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ilyen egy töketlen palit...Szerintem jól tetted, hogy otthagytad, felesleges rá reagálni is. Az ilyentől mégis mit lehetne várni, ha összejönnétek?! Hogy jutna ez el az ágyig? Vagy az eljegyzésig? Bele se mernék gondolni, hogyha apává válna...
2016. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!