Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bunkóság volt otthagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság volt otthagyni?

Figyelt kérdés

Neten beszélgettem egy pasival, egész szimpatikus volt, belementem hogy találkozzunk.

Már az sem tetszett, hogy én megadom a módját, kiöltözök, sminkelek, megcsinálom a hajam, a pasi meg odaállít melegítőben. Mintha nem az első találkozás lenne, csak leugrik a sarki kisboltba.

Gondoltam, nem fogom ezért leírni, adok egy esélyt.

Mondja, sétáljunk egyet. OK. Ez kimerült abban, hogy a szomszéd parkban megyünk egy kört, és leül egy padra, én meg jobb híján mellé. Már ekkor is jeleztem, hogy azért ehhez elég hideg van.

Egy órán át ott ülünk a padon, gyakorlatilag már rázott a hideg. Aztán elkezdett csepegni az eső.

Ekkor határozottan kértem, hogy folytassuk a beszélgetést egy kávézóban. Láttam rajta, hogy minden színben játszik, mit mondjon.


Megmondtam neki, hogy bocs, nem kell fizetned semmit, nem akarom magam semmire meghívatni, egyszerűen csak megfagyok, és ne tegyen úgy, mintha neki fel se tűnne.

Elköszöntem és otthagytam.


Egyébként igen, az is sza.rul esik, hogy két hét beszélgetés a neten, meg egy randi a városban, és annyira nem veszi a fáradságot, hogy kifizessen egy 120 Ft-os kávét. Inkább végignézi ahogy megfagyok az esőben egy padon.

Hová lettek a férfiak??

Nem azt mondom, hogy vigyen elit étterembe, de azért sokkal kulturáltabb formája a beszélgetésnek, hogy beülünk valahová, rendelünk egy kávét vagy egy üdítőt (kemény 2-300 ft-os kiadás), és nem fagyunk szét.

Az sem érdekes már, milyen az első benyomás? Nem azt mondom, hogy öltönyben, de mondjuk frissen borotválva, normálisan felöltözve...


Most rámírt a társkeresőn (más elérhetőségem nem tudja, és ez így is marad), hogy nem érti, mi volt a baj, szerinte minden jól alakult, nagyon jót beszélgettünk, még ő tartja sértőnek, hogy faképnél hagytam.

Megindokoljam egyáltalán mi bajom?

Vagy ennyit se ér, ha ő ennyire tudott csak megtisztelni?



2016. febr. 3. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan írd meg neki h miért hagytad ott és jegyezd meg neki h több választ ne várjon...

Ne tégy úgy h csak szó nélkül eltűnsz...

2016. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mond meg neki a tapasztalatodat, mert ezzel igazából neki is segítesz, hogy többé ne bénázza el :S Remélem nem fáztál föl.
2016. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor magára hagytad mondtad neki , hogy nagyon fázol és mennyetek valami fűtött helyre ahol nem esik az eső? Ha igen és még sem reagált a kérésedre, akkor nincs miről beszélni....feltéve hogy megértette amit mondtál neki.

A faképnél hagyás úgy történt, hogy egyik pillanatról a másikra mondtál egy "sziát" és elindultál az utadra? Erre mit reagált? Utólag ezen nincs mit magyarázni szerintem.....

37F

2016. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég ciki, hány éves? Csoda, hogy addig kibírtad a padon, hidegben...ne is foglalkozz vele ezek után.
2016. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%

Mit foglalkozol vele?

De amúgy bocs, de ez az egész nagyon sántít!

Ott kezdődik hogy mi a fenéért ismerkedsz társkeresőn? Ott csak ilyen kretének vannak. Azoktól meg mit vársz???

Ha szarban kotorászol akkor a szar a hibás hogy szaros lett a kezed?

2016. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Többször mondtam, hogy fázok, hideg van a padon ücsörgéshez, tényleg vacogtam a végén, és távozáskor szerintem elég jól megindokoltam, mi bánt, és köszöntem, mielőtt hazamentem.

Ha ennyiből nem ért, akkor nem lehet, hogy csak tetti, hogy nem érti mi bajom van?


Amúgy sem hiszem, hogy nagyobb bunkóság lenne letiltani, hogy ne írhasson többet, mint azért elnézni ahogy megfagy a másik, mert spúr vagyok meghívni egy kávéra vagy forró teára.

Nem a Duna korzón vagy a Váciban taliztunk, ahol tényleg 1500 egy kávé.

2016. febr. 3. 13:17
 7/18 A kérdező kommentje:

5-nek.

Most ért véget egy hosszú kapcsolatom (10 év együttélés), és gondoltam kipróbálom.

Sok a marha, ezért előbb beszélgetek. Akivel ez se megy, azzal nem is fogok találkozni.


Élőben nem egyszerű, mert már kinőttem a bulizós, diszkózós korból, a férfi ismerőseim foglaltak (ez nálam kizáró ok, bár tudom sok nőnél nem), a munkahelyemen pedig büntetik, ha ismerkedek, mert zömében 14 év alattiakkal foglalkozok. :)


A neten sok olyan embert megismerhetsz, akivel amúgy soha nem futnál össze, sokat beszélgetek külföldiekkel is, barátkozni könnyebb, mint ismerkedni.

2016. febr. 3. 13:20
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ennyire idióta alaknak nem is magyarázgatnám.Egy átlagos IQ-val megáldott pasi rájött volna még akkor este,hogy mi bajod,mivel szépen meg lett neki mondva.Kár írni neki ezek után egy szót is.
2016. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy aki ilyen lúzer a nőknél mint ő volt, az nem is érdemel többet, mint hogy ott hagyják.


Az utóbbi 2 hónapban négy nővel volt randim. (Abból azóta 2-vel csókolóztam és az egyikkel le is feküdtem.) Télen az első randik úgy néznek ki, hogy hidegtől függően sétálunk az elején fél-egy órát. Ezután elhívom a lányt egy igényes, beülős kávézóba/pubba/kocsmába, ott pedig meghívom őt mondjuk egy pohár borra.

Kiöltözni pedig nem kell öltönybe, de alap hogy előtte fürödve, hajat mosva, illatosan és normális, szép ruhában megyek.


Rengeteg férfi sajnos ilyen alapvető dolgokkal nincs tisztában. Ezek tényleg csak alapvető dolgok. Nem attól fogsz vele összejönni vagy sem, hogy normális ruhában van, beültök és meghív egy meleg helyre és ilyenek, mert ezek alap dolgok.


22/F

2016. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Röviden megírnám neki, hogy a problémát már a személyes találkozón jelezted (a leírásodból legalábbis az derül ki, hogy egyértelműen közölted), de a továbbiakban nem szeretnél ilyen helyzetbe kerülni, ezért zárjátok le az eddigieket.
2016. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!