Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni rendes korban hozzám illő lányokkal? 23 éves fiú vagyok, hova menjek, hogy normális szolíd lányokat ismerhessek meg?

Figyelt kérdés

Főleg csajok válaszát várom, hol szoktatok ti lenni ahova elmehetne az ember ismerkedni?

Légyszi normális válaszokat! NETET HAGYAGOLJUK


2010. márc. 27. 22:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Könyvtár

Esetleg egyetemista törzshelyek, kis beülős kocsmák. De ott vigyázni kell, mert akadnak azért r*bancok is szép számmal

2010. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
figyi, ha nem vagy menő, akkor nem kell félned, hogy ribancok áldozata leszel. szval ha olyan vagy amilyen, akkor kábé beéred azzal, amit kapsz, ami legtöbbször ne ribanc, de elképzelhetö, hogy még kis naiv tapasztalatlan lány, akiben azért még vannak buktatók.
2010. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

hát ez poén :D a válaszokból ítélve egy nagy büdös ribanc vagyok, pedig eddig nem tartottam magam annak :D vmit úgy néz ki át kell értékelnem...


a kérdezőnek: bárhol lehet ismerkedni, csak szólj hozzá ahhoz, aki tetszik, szemezz vele, mindegy, h hol, bátorság kérdése az egész. amúgy meg nem kell erőltetni, majd jön magától, amikor itt van az ideje (néha ezt én sem hiszem el, főleg ebben a pillanatban, de ha igényes vagy, pozitív an nézed a dolgokat, vidám vagy és értelmes, akk csak úgy lesz már, én ebben bízok. de azért félek néha, h vénlány maradok, pedig elvileg nem vagyok béna :( )

21 éves lányka, aki rádöbbent, h ribi lett :(

2010. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
utolsó: miért lettél most ribanc? sokat jársz bulizni vagy mi?
2010. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Munkahely?
2010. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Honnan veszi mindenki,hogy buliba csak olyan csajok járnak,akiknek egyéjszakás kaland kell?

Én ha rájönnék,hogy a hozzám közeledő pasinak csak arra kellenék,azonnal lelépnék,vagy megmondanám neki,hogy köszi,de nem...Undorodok az ilyenektől.Azért megyek,mert táncolni szeretnék,szórakozni a b.nőimmel,kikapcsolódni.

Úgyhogy sztem nem lehetetlen,hogy discóban olyan lányra akadj,akinek hozzám hasonló az elgondolása:)

2010. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Törd a fejed, hogy a hozzád hasonlók milyen társaságban ismerkednek.

-Hogyha vannak normális haverjaid, akkor az ő ismerőseik között is biztos találsz normális lányokat, akiknek épp nincs barátjuk.

-Ha egyetemista vagy, érdemes eljárni egyetemi, kollégiumi szervezésű programokra. Nem csak bulik vannak, hanem pl. most tavasszal hétvégi táborok, de akár szakmai vagy művészi jellegű előadások, kiállítás-látogatások.

-Ha beiratkozol valami sport-egyesületbe, ott is biztos összeverődik egy jó társaság, akik edzés után beülnek valahova dumálni, stb.

-Nyáron jelentkezz minél több táborba/utazásra. Mivel 1 hétig össze van zárva egy rakás ember, szinte biztos,ho

2010. márc. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a választ utolsó, de sajnos egyik sem áll fenn. Nem vagyok egyetista, nincsenek normális haverjaim és utazni, táborba se tudok menni mert nyáron és most is kb annyi a szabadidőm hogy semmi. Nem baj 7végén kutyasétáltatás a nagyerdőn story kezdődik:)
2010. márc. 29. 19:12
 19/21 anonim ***** válasza:
Testvérem tagged.com-on talált rá egy nagyon rendes lányra, két éve együtt vannak...De ez szerintem ritka holló...
2010. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Fehér holló:)
2010. ápr. 2. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!