Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni rendes korban hozzám illő lányokkal? 23 éves fiú vagyok, hova menjek, hogy normális szolíd lányokat ismerhessek meg?

Figyelt kérdés

Főleg csajok válaszát várom, hol szoktatok ti lenni ahova elmehetne az ember ismerkedni?

Légyszi normális válaszokat! NETET HAGYAGOLJUK


2010. márc. 27. 22:25
1 2 3
 1/21 BlackSword ***** válasza:
fogalmam sincs, és még pasi is vagyok, de erre én is kíváncsi lennék...
2010. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nekem az a meglátásom, hogy ilyen korban, és olyan feltételek mellett, ami általában e életkorhoz társul az egyetlen megoldás, hogy boldog-boldogtalant bárhol leszolitasz és interakciot kezdeményezel.elsöre meredek, de lassan (évek alatt) beleszoksz, és végül csak lesz belöle valami.
2010. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szolid csaj kell? hát ne diszkóba menj! ott csak egy csettintésre szopatható tinicsajok vannak fúúúj!!!


könyvtár pl. ha komoly csajt akarnék akkor oda mennék

de én maradok a diszkónál:D

25f

2010. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szrinted milyen feltételek társulnak az életkoromhoz?
2010. márc. 27. 22:31
 5/21 anonim ***** válasza:
keress olyan szórakozóhelyet, ahova a te célközönséged jár. ha szórakozóhelyet nem szeretnél, akkor a válasz az hogy bárhol. utcán, buszon, könyvtárban, boltban. a helyzet ugyanaz: odamész egy vadidegenhez, aki vagy szeretne ismerkedni, vagy nem és elhajt. ilyen szempontból mindegy, hogy hol teszed ezt meg.
2010. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Disco hanyagolandó komoly csaj kéne nem csak akit dugni lehet. Disco-ról már leszoktam.
2010. márc. 27. 22:32
 7/21 anonim ***** válasza:
egy csettintésre szopatható nök? és mégis hogy? én szerintem még eröszak bevetésevel sem tudnám elérni.ugyhogy igazán van valami zür azokkal a ringyóókkal.
2010. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
egyiknek másiknak tényleg annyi 1 discoban. Meghívod 1-2 italra aztán már azon veszed észre magad hogy a kocsid hátsóülésen vagytok a többit gondolom vágod....
2010. márc. 27. 22:37
 9/21 anonim válasza:

Hát ez pont ideális időszak arra,hogy ismerkedj csajokkal,mivel itt a tavasz:-),parkba sétálunk,ott beszélgetünk,stb.

Vannak még normális csajok,akik nem arra hajtanak,hogy minél több pasit magáévá tegyenek egy éjszaka alatt(discos partyk).

23L

2010. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

park?

hm.. jó ötlet én debreceni vagyok itt az egyetem nagyerdő biztos tele van a helykedves lányokkal asszem felnyitottad a szemem köszi szépen!!

2010. márc. 27. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!