Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz, hogy nem hagytam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy nem hagytam, hogy randi után megcsókoljon a fiú?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 00:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, ha csak ezért lerázna... Akkor örülj is.


Én sem hagytam soha első pár randin a csókot. A harmadikon már igen, sőt, olyankor már egyből szex is volt, de addig nem. És nem azért, mert "nem látom benne a férfit", vagy mert "csak barátkozni szeretnék", egyszerűen még korainak éreztem. Ezt a próbálkozáskor meg is mondtam, hogy nekem ez korai, térjünk rá vissza később. Eddig mindenki megértette :)

2016. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Akinek ennyire sürgős és ezért lekoptatna, az felejtős, az emberek nem egyformák, nem egyforma idő alatt jutnak el ugyanoda, van, akinek több idő kell, van, akinek azonnal megy minden. Aki téged akar, az tud várni, ha nem tud várni, ne bánd.
2016. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!