Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miket tegyek egy randin (meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket tegyek egy randin (meg úgy általában), hogy a lány tudatára adjam hogy nagyon tetszik és összejönnék vele?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátnőm, 18 éves vagyok. Alapjáraton kb képtelen vagyok az érzelmem kifejezésére (bármilyenre). Randizni is még csak párszor voltam életemben, most viszont van egy lány akivel egyszer már találkoztunk mondhatni egész jól ment viszont nem volt csók, csak egy ölelés a végén. Másodjára már "tökösebb" akarok lenni, nem akarom elszalasztani viszont a ló túlsó oldalára sem akarok átesni, hogy elijesszem. Miket tegyek? Testi kontaktusok növelése? Mély szemezés? Adjatok valami tanácsokat nem vagyok egy randi szakértő, lányokat se ismerem annyira. Második találkozáskor korai még a csók? Elég érdekes lányról van szó azt azért közölném, elég népszerű, sok ismerőse van de én visszahúzódóbb, kicsit félős típusnak ismertem meg. Van hogy magabiztos, de fél idegenekkel beszélni, talán van egy kis önértékelési zavarja is viszont egy erős személyiség. Igazából nagyon összezavar, ez kicsit nehezíti a helyzetet hogy sokszor nem tudom hogy bánjak vele.. Mindegy ez már egy másik kérdés lehetne, most az a lényeg hogy második találkozáskor hogy viselkedjek, miket csináljak hogy egyértelműbb legyen számára amit akarok.

2016. jan. 15. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Válassz ki egy "szakterületet" amiben menő vagy, demonstrálj ott lelkesedést, és rántsd be a kis világodba.
2016. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 schamuelson ***** válasza:

Ne játssz szerepet, legyél őszinte! Apró bókokat mondj! Pl.: Tetszik, hogy ilyen nőies a kezed. Eközben meg is érintheted. Nem kell elhalmozni, mert zavarba hozhatja, ha agyon dicséred. Figyelj rá,a jelzéseire, mosolyára! Ne keseredj el, ha mégsem jön össze, hiszen annyira fiatal vagy még!

Ha az érzelmek kifejezésével hadilábon állsz, akkor hogyan fogalmazod meg azt, mi tetszik benne, mi vonz hozzá, mit tartasz szépnek rajta? Talán még meg sem találtak téged azok a mély érzelmek, amikről beszélni szeretnél a lánynak. Sokszor nincs is megfelelő szó ezeknek kifejezésére. Egy pillantás, egy csók, egy kedves érintés elmond helyetted mindent, vagy még annál is többet.

2016. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár ilyen romantikus fos könyvet lapozz át. Alkalmazd a felét, és sikered lehet!

Némi fantáziád csak van!

2016. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

#1 az egyetlen amiben jó vagyok az a gyökérség és a dank memes

#2 remélem elég, mert ha szavakkal kéne kifejezzem bajban lennék:D

#3 megnézek pár gagyi romantikus filmet hátha ragad rám valami

2016. jan. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!