Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nekem szinte minden lány tetszik, aki nincs elhízva?

Figyelt kérdés

Ahogy megyek az utcán, szinte mindenki tetszik. Meglátok valakit, és azt mondom, hogy hűű de jó kis csajszi, aztán megyek tovább, és hű ő is, ő is, ő is...áá nagyon idegesítő :\

Meg az ismerőseim közül szinte minden héten másba vagyok "szerelmes"..


2015. dec. 30. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyire alá becsülöd magad? Melléd bárki megteszi?
2015. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valahol ez lehet tudat alatt. nem volt még senkim, nem is vagyok egy casanova, és lehet már úgy vagyok vele, hogy mindegy ki, csak jöjjön. de én ezt NEM akarom.. :( tudom, hogy ez rossz
2015. dec. 31. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem meglepő, tényleg sok jó csaj szaladgál az utcán.
2015. dec. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyrészt kövérfóbiás vagy, másrészt meg alacsonyak az elvárásaid, és valószínűleg tapasztalatlan vagy a csajokkal.
2015. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En is koverfobias vagyok deeg senki sem tudja!rajtatok kivul.
2016. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!