Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánynak jó ajándék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak jó ajándék egy origami virág? (nem járunk csak ezzel is célozni akarok arra h bejön)

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 22:15
 1/5 anonim válasza:
100%

Sztem nagyon jó! Biztos ráérti majd, hogy bejössz neki és sztem sokkal jobb, mint egy szál virág, mert te csináltad:) én örülnék neki nagyon:)

Egy 17 éves lány

2008. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon jó ajándék! Írhatsz mellé üzenetet is, de az sem fontos, nagyon jó ötlet!
2008. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is aranyos ajándék, én tuti örülnék neki nagyon. :) (16 éves lány vagyok:)
2008. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az egyik legjobb ötlet origamit ajándékozni, főleg egy lánynak, hisz szeretik ha sajátkezűen csinál az ember valamit és nagyon szeretik a virágot is a legjobb párosítás! Sok sikert ;)
2010. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is hasonló helyzetben vagy mint ez a srác csak én írtam 1 szerelmes levelet, (mármint borítékban) és abba szeretnék 1 origamit el rejteni de még nem tudom teljesen hogy milyen legyen de (egy Rózsára gondoltam csak az elég bonyolultnak tűnik, néztem neten de nem nagyon jöttem rá hogy hogyan kell hajtogatni)

Segítsetek hogy hogyan csináljak origamit.

2013. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!