Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek olyan fiúval akinek ilyen a megjelenése?

Figyelt kérdés

Aki ilyen laza cuccokba jár: csuklyás pulcsi, farmer/melegítő nadrág, sportcipő, nyáron: polo/trikó, rövidnadrág, semmi kiegészítő, borostás/szakállas, de nem igénytelenül. Testalkatra normális,átlagos, nem az a piszkafa, nem is kövér, viszont nem is izmos, tök átlagos. 173 cm, 70 kg. Arcra is átlagos vagy talán kicsit jóképű.

Egyszerűen miért nem néznek meg a lányok? Néha (már bocsánat) olyan bűn ronda csávóknak is van nőjük.



2016. jan. 11. 13:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Módosítanám inkább úgy a kérdést: Hogy megnéznétek úgy, hogy de jó pasi, ő tetszik nekem, de jó lenne ha idejönne stb.

Mert persze a párkapcsolathoz a belső tulajdonságait is ismerni kell

2016. jan. 11. 13:40
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet az a baj, hogy úgy nézel ki mint egy kispesti suttyó aki néha drogot árul a sarkon
2016. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem volna vele problémám :) Én is csuklyás pulcsiban meg farmeban/melegítõben járok. Bakkancs vagy tornacsuka. Ha tetszik Egy csaj menj oda hozzá.
2016. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
jópárszor odamentem mégis mindig visszautasítottak
2016. jan. 11. 14:04
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek a ruhák, amiket hordasz nagyobbak pár számmal, mint a valódi méreted és ilyen bő cuccokat viselsz, akkor nekem is lenne akaratlanul egy fenntartásom és valahogy társulna egy hú-de-menő-gyerek-vagyok előítélettel. Ha normál méret, akkor szerintem semmi gond nincs vele, de azért a melegítő nadrágot inkább tartsd meg otthonra és viselj farmert, ha mész valahova.
2016. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az ötössel, ezt látatlanban nehéz megmondani. Én kevés férfit veszek észre, inkább azt aki (számomra) feltűnően jóképű, vagy jó (számomra) a stílusa, vagy hosszú haja van :). Kis plusz ha ő is pont megnéz. De te inkább átlagos vagy, aki nem lóg ki a tömegből. Ha amúgy szimpi vagy, bejön a személyiséged, akkor nem hátrány a külsőd, de pusztán a külsőddel nem fogsz csajokat fogni. Amúgy én pl hiába is néznélek meg, attól még le kéne hogy pattintsalak mert nem vagyok egyedülálló.
2016. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha én meglátok az utcán valakit melegítőben,2 dologra gondolok:vagy épp sportolni volt/megy,vagy olyan személy,akit inkább kerülök.Nem bírom az ilyen melegítős pasikat,tudjon már az ember alkalomhoz méltóan felöltözni.A melegítő otthonra és sportolásra való...szóval ha így meglátnálak az utcán,biztos nem lenne túl pozitív a benyomásom rólad.


De hangsúlyoznám,hogy ez csak az én véleményem,biztos vannak hasonlóan laza csajok,akiknek bejönnél.Talán csak rossz közegben mozogtál eddig,vagy nem tudom.

2016. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
igen mert sportolok sokszor meccsekre járok, meg ha átmegyek a szomszéd utcába a boltba oda sem öltözök ki
2016. jan. 11. 16:14
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát ha randira melegítőben jönne el, akkor otthagynám a fenébe
2016. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem egyébként eléggé bejön az ilyen sportos stílus. Sőt, ha tehetem én is hasonló öltözékben rohangálok. De egyébként a hétköznapokban inkább nőiesebben próbálok kinézni, mert hát a koromból letagadhatnék 5-6 évet és simán kinézek egy kislánynak :D

Viszont az ilyen sportos laza stílusnál van az a véglet, amikor ránézek az illetőre és valahogy egyből az jut eszembe, hogy biztos egy drogos, vagy egy utcagyerek, na ha egy olyan srác odajönne annak nem igazán örülnék. De azért rajtuk meglátszik, hogy valami nem oké.

Egyébként meg lehet nem veszed észre, hogy valaki épp megnéz. :) Meg azért annyira a többség nem bátor, hogy nyílvánosan stíröljön. Bár az is lehet, hogy egy menő srácnak nézel ki, akiről azt gondolják, hogy tuti valami csini csaja van. Nem tudhatod.

2016. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!