Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők és férfiak! Ha nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak! Ha nem vagytok kapcsolatban, milyen gyakran randiztok?

Figyelt kérdés

Nők! Milyen gyakran hívnak el randira benneteket? Havi 1-2? Évi 1-2?


Férfiak! Milyen gyakran hívtok el valakit randira?


Én tavaly előtt egy lányt hívtam el. Vele volt 2 randi. Tavaly egy valakit, de nemet mondott? Eznagyon kevés? Lassan 3 éve, hogy nem találok senkit.

Kérlek nemeteket és kkorotokat írjatok le!


27F



2016. jan. 6. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagyok kapcsolatban, akkor egyszer, utána abból általában kapcsolat lesz :D Nem igazán volt olyan, hogy elmentem valakivel 1-2 randira aztán elváltak útjaink. Mondjuk még sosem randiztam idegennel sem, csak olyannal akit már ismertem annyira, hogy randi előtt is akartam már tőle komolyabbat.

Nő / 24

2016. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg szingli voltam változó volt, de átlagosan havi egy, vagy két havonta egy. A legtöbb egy randi után megakadt és nem lett belőle semmi.

24L

2016. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
50%

Egy férfit nem hívhatnak el?????


Ahogy esik,úgy puffan. Amikor megtalálnak,vagy megtalál az alkalom.

2016. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
havi több, mint 1 a közeledők száma, és többhavonta randizok. van, akit nem tudok elképzelni magam mellett, és nem is tudom, mit lát bennem.
2016. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilván elhívhatnak, de az a ritka. Nyilván ahogy esik. De számszerűsítve hányszor puffant?
2016. jan. 6. 18:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2 éve vagyok egyedülálló, első évben volt kb. 4 nővel randim, egyikből lett több, de végül nem bontakozott ki. Emellett volt egy rakás alkalmi szex, amit én kezdeményeztem, és volt, hogy azokat is randi szerű esemény előzte meg.

Az utóbbi évben felhagytam ezekkel, nem hívok már el senkit, mert szerelmes vagyok vkibe (viszonzatlanul) és mindenkiben őt keresem még és nem akarok átverni senkit, nem fogok szerelmet hazudni, az érzelemmentes alkalmi kapcsolatokat meg egyszerűen meguntam.

2016. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 opened paradise ***** válasza:
100%

Annyira nem ritka...na mindegy :D

Tavaly októberben randiztam 2 év után először (addig kapcsolatban voltam). Utána még volt,de ez nem igazán úgy ment,hogy "vele lehetne,akkor rajta". Állítólag finnyás lettem...

Szóval ez attól függ,hogy mikor jön egy olyan lány.

Van amikor hónapokig senki,van amikor egyszerre 5.

2016. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem léggé időszakfüggő. Általában hónapokig senki sem hív sehova, aztán egyszerre rohamoznak meg vagy 6-an. Múlt hónapban egy héten belül 4 srác érdeklődött, sőt tegnapelőtt is kaptam egy vacsorameghívást, előtte meg hónapokig semmi. Mondjuk nem igazán szeretek randizni, szóval ritkán mondok igent.
2016. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!