Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányoknál melyik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknál melyik az előnyösebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban a 18-20 év körüli lányok válaszára lennék kíváncsi..:)

Szóval ha van egy srác aki mondjuk valami sportot űz és kisebb sikereket is elér benne (országos versenyek stb..) vagy ha mondjuk kondizik, és elég fitt, erőteljes, izmos, atletikus testalkata van (tehát nem az a két ajtós szekrény..)?!

Előre is köszi a válaszokat!



2015. dec. 27. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Utóbbi vagyok, haverom az első (országos bajnok satöbbi de nem látszik rajta) neki még nem igen jött össze normális kapcsolat. Bár hangsúlyozom ez relatív mert attól még lehet a kondis is csúnya vagy a másik egy adonisz.
2015. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Versenyzõs :)

19/L

2015. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1-es: köszi!

Igen, erre akartam rávilágítani, hogy ha ilyen olyan versenyeken elér eredményeket, de mellette nem egy izmos felépítésű vagy pedig kondizik és "viszonylag" izmos, akkor melyiket preferálják jobban a mai lányok?!

2015. dec. 27. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

a versenyzös olyan szempontbol jobb szerintem h még ha nincsenek is nagyobb sikerei, bár szerintem az országos verseny az már elég jo, és folytatja az elöny

de amugy ha bármilyen sortot is üzöl az egy idö után látszani fog, föleg ha rendszeresen csinálod, nem akarom leszolni a kondisokat se, de én azt vettem észre h egy idö után (elég rövid idö után) abbahagyják és eléggé összeesnek vagy kikészitik az egész testüket

17l

2015. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eggyikkel sincs probléma. Annyi az egész, hogy ha valaki sportol akkor elég sok időt tölt el edzéseken (jó esetben) és innen fogva kevesebb ideje lenne rám. Az hogy most kondi vagy sport az mindegy, csak ne legyen vézna. 18/L
2015. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

inkább a kondis.


miért?

versenyeztem én is, és rohadt sok időt elvesz az ember életéből... aki komolyan csinálja annak heti 3-4 edzés minimum, versenyekre járás, utazgatás... nekem ehhez nem lenne idegzetem, se kedvem. inkább sportoljon hobbiszinten, az bőven elég.

2015. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tetszett már kondizós és versenyzős srác is. Előre mondom, hogy ez csak az én szubjektív véleményem lesz, és nem általánosítok minden kondizós+versenyzős srácra:

Érdekes volt megfigyelni, hogy utólag, évekkel később a versenyzős srác még mindig fitt és izmos volt, a kondizós meg... annyi minden ilyen port szedett össze, hogy végül nagy lett, de ilyen eldeformáldótott módon... és aztán meg is hízott.

2015. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!