Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerülhetem ki a "barátz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetem ki a "barátzónát" a lányoknál és hogyan ismerkedhetek új lányokkal?

Figyelt kérdés
A segitségeteket szeretném kérni. 22 éves vagyok és még sohasem volt komoly párkapcsolatom. Mindössze 3-4 kavarás ami max 1-2 hónapig tartott. Nehezen tudok élőben összeismerkedni lányokkal, ezért fb-on szoktam beszélgetni a barátnő ismerőseimmel. Élőben viszont elég lazán és könnyedén tudok velük társalogni lényeg h vmennyire ismernem kell az illetőt De általában mind "csak barátként" tekint rám a végén. Sok csalódás ért az elmúlt időben és szeretném kérni a segítségeteket, h hogyan ismerkedhetnék lányokkal és az első találkozón mikre vigyázzak h ne kerüljek barátzónába. Egyéb ötleteket is szívesen meghallgatok.

2015. aug. 18. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
alapszabály! soha ne légy kedves egy nővel mert akkor barátnak fog tekinteni
2015. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Blade Bone ***** válasza:
Nem így van szerintem, csak bókolni is kell néha félreérthetően. Ha nem vagy nagyon ronda megfogod látni mennyire nem számít a barátzóna.
2015. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem barátkozol a nőkkel, akkor nincs barátzóna. Csak résen kell lenni. Puncirésen.
2015. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
# 2 - Bókolok én félreérthetően de senki sem értékeli. Mindig az a válasz: Köszi, jaj de aranyos vagy, és annyi. Később már nem is emlékeznek rá. Szerintem átlagos kinézetű vagyok, nem öndicséretnek de nem hiszem, h csúnya lennék. Vagy eddig rossz lányokkal ismerkedtem. De már néha megfordult a fejemben, h nem éri meg bókolni mint ahogy az 1. válaszoló mondja, mert cs kihasználnak...
2015. aug. 18. 12:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem a bókkal van a baj. Lehet úgy érzik rajtad, hogy csak barátkozol velük.
2015. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Blade Bone ***** válasza:
Hát akkor barátom, dobj fel egy nagyobb labdát, nem számít kinek, csak teszteld magad, tudd meg mik a határaid, mennyire jössz be a lányoknak. Pl ha bókolsz, és ilyet írnak vissza, ne ragadj meg, nyomjad tovább és áss mélyebbre, meg kell tudni mire elég az a válasz, hogy aranyos vagy meg kedves.
2015. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
# 6 köszi ez igazán jó ötlet :D
2015. aug. 18. 12:50
 8/12 anonim ***** válasza:

"Bókolok én félreérthetően de senki sem értékeli."

Mert nem jól csinálod. Egy bóknak nem szabad bóknak hangoznia, mert akkor nem ér semmit. Be kell csomagolni. És főleg igaznak kell lennie!

2015. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, mondj egy példát te h csomagolod be? :)
2015. aug. 19. 23:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj meg a bókoknál, legalábbis nekem jobban bejön ha kedvesek velem, mint hogy bunkók legyenek.

18/L

2015. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!