Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy ismerkedhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy ismerkedhetek meg vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden és tömören: egy ismerősöm barátnője nagyon bejön nekem, egyszer találkoztunk eddig de nagy társaságban voltunk és igazából nem volt semmi más a szemkontaktuson kívül, és most azon gondolkodom, hogy hogy ismerhetném meg őt. Facebookon be se jelöltem, ő se engem, szerintem nem tudja ki vagyok vagy ilyesmi (nem fogok úgy jelölgetni embereket, hogy egy mondatot nem szóltunk egymáshoz). Szóval a kérdésem, ti mit tennétek ilyen helyzetben? Gáz így ráírni valakire? Főleg úgy, hogy lehet, azt se tudja ki vagyok... Közös ismerőssel sajnos nem vagyok túl jóban, úgyhogy nem fog segíteni ebben az ügyben. :(

Előre köszi a normális válaszokat, a baromságokra meg úgyse fogok reagálni!

18/F


2014. júl. 23. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát most veszteni valód nincs, max lekoppint de akkor ugyan ott vagy mintha nem csináltál volna semmit
2014. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!